دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ,27 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: سیره رسول اکرم (ص) دریا و اقیانوس بی کران برای رستگاری و خیر است که امید است از این منبع عظیم خیر و حقیقت برای سربلندی در دنیا و آخرت استفاده کنیم.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان بیان کرد: با ورود و بعثت رسول مکرم اسلام حضرت محمد (ص) وحشی گری ها، اشراف گری ها، ظلم و نابرابری برچیده شده و آسایش و برابری در جامعه حاکم شد.

وی افزود: در دنیای اسلام و غیر اسلام برای رهایی از بردگی، گناه، آلودگی و ظلمت و تاریکی  باید به ساحت نورایی شخصیت عزیز سراسر پاکی و طهارت که الگوی خوبی ها در دنیا است یعنی حضرت محمد (ص) توجه کرد.

امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه رسول مکرم اسلام (ص) رحمت للعالمین است، خاطر نشان کرد: سیره رسول اکرم (ص) دریا و اقیانوس بی کران برای رستگاری و خیر است که امید است از این منبع عظیم خیر و حقیقت برای سربلندی در دنیا و آخرت استفاده کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین بامری ادامه داد: یک مجله فرانسوی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام توهین کرد که این هتاکی دل میلیاردها انسان در سراسر عالم را به رنج آورده اما یقین داریم که چوب این بی حرمتی را خواهد خورد.

وی با اشاره به اینکه اسلام با نام سربلند پیامبر اسلام (ص) بیشتر گام خواهد برداشت، تصریح کرد: هتاکی و بی حرمتی به تمام خوبی های عالم قطعا بی پاسخ نخواهد ماند.

امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه برخی از روشنفکران، اهل قلم و ایده پردازان دل در گرو انتخابات آمریکا دارند، گفت: آمریکایی ها چه دموکرات ها و چه جمهوری خواهان در خط صهیونیست ها هستند و نباید به بهانه انتخابات آمریکا برخی از مسائل در درون کشور را رها کرد و با توجه به روشنگری های امامین انقلاب و تجربه کسب شده در چهل و اندی سالی که از عمر با برکت انقلاب می گذرد، دل به مباحث پوچ ببندیم.

حجت اسلام و المسلمین بامری با اشاره به اینکه تبلیغ برای برخی از کاندید های انتخابات آمریکا توسط برخی ها خنده دار و غصه آور است، اذعان کرد: آمریکایی نه تنه بحث هسته ای و موشکی ایران را نمی خواهند بلکه ورود ایران به منطقه  و ترویج گفتمان انقلاب و مقاومت را نیز نمی خواهند. 

وی افسارگسیختگی و گرانی ها در بازار مسکن و خودرو را ناروا دانست و گفت: در شأن یک مجموعه و  نظام  این چنینی این لگام گسیختگی ها قابل قبول نیست و باید متولیان نظارت خود را دو چندان کنند. 

امام جمعه شهرستان سراوان تصریح کرد: بازدید میدانی و میان مردم بودن رئیس مجلس و رئیس قوه قضائیه جای تقدیر دارد لذا از دولتمردان نیز انتظار می رود که میان مردم بروند و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کنند. 


حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: با توجه به بازگشایی مدارس و آموزش در بستر فضای مجازی از متولیان آموزش و پرورش و والدین انتظار می رود تا با توجه به برنامه دشمن در این فضا برای تغییر فرهنگ، سیره دینی و به فساد کشاندن جوانان و نوجوانان توجه لازم را داشته باشند چرا که فضای مجازی دروازه آلودگی ها و انحرافات است. 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۶۹۵


ارسال