چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱
با حضور جمعی از مردم انجام شد؛
تجمع اعتراضی و محکومیت نشریه "شارلی ابدو" به ساحت مقدس حضرت محمد (ص) در سراوان
 
مردم مومن و نمازگزاز شهرستان سراوان به دنبال محکوم کردن نشریه "شارلی ابدو" در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) تجمع کردند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، تجمع اعتراضی نسبت به اقدام وقیحانه نشریه "شارلی ابدو" فرانسوی در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) با حضور امام جمعه سراوان، فرماندار، و جمعی از مسولین دستگاه های اجرایی و مردم مومن و نماز گزار برگزار شد.


             
جمعی از مردم شهرستان سراوان ضمن محکوم کردن ضمن محکوم کردن اقدام گستاخانه نشریه "شارلی ابدو" فرانسوی در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام، پس از اقامه نماز جمعه در صحن مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) و در جوار مزار شهدای گمنام شهرستان نسبت به اعتراض این اهانت تجمع کردند.

           

مردم مومن و نمازگزار شهرستان سراوان ضمن اعلام خشم و انزجار از سراوان کفر، با مشت های گره کردن شعار های شعارهای "مرگ بر آمریکا"، " مرگ بر انگلیس"، "مرگ بر فرانسه" سردادند.


           

لازم به ذکر است در پایان این تجمع اعتراضی، بیانیه محکومیت هتک حرمت و اقدام بی شرمانه نشریه " شارلی ابدو" فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) توسط حجت الاسلام و السملمین مراد نورایی یار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سراوان قرائت شد.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۷۰۰


ارسال