شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: امروز هم نمرود ها و فرعون های زمان توهین ها و هتاکی هایی را انجام می دهند اما ذره ای از شأن و منزلت و جایگاه این وجود نازنین کم نمی شود بلکه دنیا متوجه این حقیقت خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه حضرت محمد (ص) اشرف مخلوقات عالم است، بیان کرد: این برای چندمین بار است که به ساحت مقدس و نورانی حضرت محمد (ص) توهین می شود.

وی افزود: حضرت محمد (ص) یک شخصیت نورانی و  جذاب است که انسان را به سمت حقانیت و روشنایی سوق و حرکت می دهد.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: به این جهت دنیای غرب و استکبار که بیشترین وجه زندگی، تفکر و رفتار شیطانی را دارند، علیه ساحت مقدس و نورانی نبی مکرم اسلام (ص) هتاکی هایی را انجام می دهند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه انسان های شیطان صفت در طول تاریخ مقابل اولیا و انبیای الهی و انسان های خدایی ایستاده اند، خاطر نشان کرد: امروز هم نمرود ها و فرعون های زمان توهین ها و هتاکی هایی را انجام می دهند اما ذره ای از شأن و منزلت و جایگاه این وجود نازنین کم نمی شود بلکه دنیا متوجه این حقیقت خواهد شد.

وی تصریح کرد: از حکام عربی که خود در پلشتی و انحرافات به سر می برند انتظار نمی رود که واکنشی نشان دهند اما هتاکی نشریه فرانسوی دل مردم مسلمان جهان را به درد آورده است.

امام جمعه شهرستان سراوان گفت:  قلوب مردم مسلمان دنیای عرب و دیگر کشورهای اسلامی که عشق به رسول خدا (ص) میان آنها موج می زد، جریحه دار شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین بامری اذعان کرد: برخی از حکام عربی دلداده کشورهای غرب و در فساد و منجلاب گناه غوطه ور هستند و هم نوکر، پادو و دنباله روی اروپا، جرعت حرکت و یا رفتار خلاف استکبار و قلدران را ندارند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۷۳۵


ارسال