پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به اینکه دفاع مقدس شناسنامه، کتابخانه و مکتب خانه ای از همه خوبی ها و انسان های شایسته است، گفت: هویت ما برگرفته از دفاع مقدس است، دفاع مقدسی که شناسنامه ایست برای همه افرادی که در مسیر ارزش ها گام بر می دارند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه هر کجا شدت خیر بیشتر باشد خدعه نیز بیشتر می شود، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران گفتمان و ندایی را در عالم با نماد حق، ایستادگی و مقاومت بر افراشت و چهره پلید، شیطانی چپاول گران و خبیثان عالم را رسوا کرد.

وی افزود: در طول تاریخ انسان هایی خدایی با راهنمایی و هدایت امامین انقلاب اسلامی ایران مقابل خدعه های دشمنان ایستادگی کردند.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد:  امروز وظیفه و رسالت داریم مانند انسان های مجاهد در حد توان خود  مقابل توطئه دشمن ایستادگی کنیم

حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه ایران اسلامی یکی از امن ترین کشور های جهان است،  اذعان کرد: امروز دشمن امنیت پایداری که در ایران اسلامی وجود دارد را نشانه گرفته.

وی خاطر نشان کرد: با ورود ویروس منحوس کرونا در کشور، ملت ایران با نگاه جهادی جان را در کف دست قرار دادند و جانانه وارد میدان شدند اما دشمن با تحریم دارویی در تلاش است تا تلاش های مجاهدت گونه کادر درمان و ملت ایران در مقابله با کرونا را کمرنگ کند.

امام جمعه شهرستان سراوان تصریح کرد: از سوی دیگر دشمن در تلاش است تا با تشدید تحریم مردم را در تنگنای  معیشتی قرار دهد و با راه اندازی جنگ روانی و تبلیغاتی مردم را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نا امید کند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با توجه به اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از تحریم های ناجوانمردانه آمریکا است، گفت: با تلاش های جهاد گونه و برنامه ریزی داخلی و عدم دل بستن به برجام و انتخابات آمریکا می توان از این تنگنا برون رفت


وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس شناسنامه، کتابخانه و مکتب خانه ای از همه خوبی ها و انسان های شایسته است، ادامه داد: هویت ما برگرفته از دفاع مقدس است، دفاع مقدسی که شناسنامه ایست برای همه افرادی که در مسیر ارزش ها گام بر می دارند.

امام جمعه شهرستان سراوان با توجه به اینکه کل عالم فاسد آن زمان مقابل انقلاب نوپای ایران قرار گرفته بودند، اضافه کرد: دفاع مقدس مکتب خانه ای از مجاهدت، ولایت پذیری، تلاش، عبادت و گذشت است.


حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: دفاع مقدس دشمنی دشمنان دین خدا، جنایت آنها و مجاهدت های انسان های خدایی و ولایی را یادآور می کند که لازم است جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهدا در حد توان به فضا سازی، محتوا سازی و بیان معارف عظیم دفاع مقدس بپر دازیم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۸۸۰


ارسال