چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ,21 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴
رئیس جمعیت هلال احمر سراوان خبر داد؛
توزیع 113 تانکر در راستای اجرای طرح "مهرآب" و "نذر آب2" در سراوان/ 87 بخاری تابشی در مدارس نصب شد
 
بهمن دهواری از توزیع 113 تانکر در اجرای طرح های "مهرآب" و "نذر آب2" و همچنین نصب 87 بخاری تابشی در طرح ققنوس خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ بهمن دهواری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: طرح ملی نذر آب 3 در شهرستان هایی که تحت تأثیر سیل ویرانگر و بادهای 120 روزه و فصلی قرار گرفته اند بر اساس تصمیمات متخذ شده در استان در 6 شهرستان به مرحله اجرا درآمده است.
 
وی با اشاره به اینکه امید است در طرح نذر آب بعدی استان های معین را به شهرستان جذب کنیم، افزود:  با توجه به بارندگی هایی که سال گذشته در این منطقه رخ داده است، وضعیت در بسیاری از روستاها بنا بر گزاراشات دریافتی از اداره آب و فاضلاب روستایی بهبود یافته است اما باز هم روستاهایی وجود دارد که در وضعیت بسیار بد و نا مطلوب قرار دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان ادامه داد: نظر به اینکه طرح "مهر آب" توسط خیرین و پس از آن طرح ملی "نذر آب" در سنوات گذشته در شهرستان اجرا شده است، تا حدودی توانسته ایم حداقل  کمبود های حوزه آب را با توزیع تانکر، حفر چاه، لایروبی چشمه و چاه ها در روستاها مرتفع سازیم.

دهواری در پایان خاطر نشان کرد: تعداد 86 تانکر در نذر آب و 27 تانکر در طرح مهر آب، استقرار کاروان سلامت، توزیع بسته های معیشتی و نصب 87 بخاری تابشی در راستای حذف بخاری نفتی در طرح ققنوس در سطح شهرستان انجام شده است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۹۲۱


ارسال