دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,10 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۶
رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان:
تحریک صدام و ایجاد جنگ؛ تلاش دشمن برای آسیب به ایران / تلاش برای آبادانی پیام شهدا به ارکان اداره کننده مملکت است
 
ملک فاضلی گفت: پاسداری از کیان میهن اسلامی و تلاش برای عمران و آبادانی و ساختن آینده ای روشن برای فرزندان این مرز و بوم پیام خون شهدا به تمام ارکان اداره کننده مملکت است که به ما ابلاغ می کنند.
به گزارش عصرهامون؛ ملک فاضلی رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهید مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، دشمنان در تلاش بودند تا با عناوین مختلف در کشور مشکلاتی را ایجاد کنند.
 
وی افزود: تحریک صدام و ایجاد جنگ تحمیلی یکی از مباحثی بود که دشمن تلاش کرد از این طریق به مملکت آسیب وارد کند.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان ادامه داد:  در روزهای نخست پیروزی انقلاب که سپاه پاسداران به تازگی شکل گرفته بود، دشمن تصور می کرد که فرزندان این مرز و بوم توان دفاع از تمامیت ارضی کشور را ندارند اما با خواست خداوند متعال، رهبری امام خمینی (ره) و نیروهای ارتش، سپاه، بسیج و گروه های مردمی به خوبی توانستیم از کشور دفاع کنیم.
 
فاضلی خاطر نشان کرد: پاسداشت و قدر دانی خون شهدا یکی از وظایفی است که به پاس رشادت ها و جان فشانی های رزمندگان، آزادگان، جانبازان و ایثارگران باید انجام دهیم.
 
وی تصریح کرد: درس گرفتن از پایمردی رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی و در آغوش گرفتن همه جانبه فرزندان شهدا و رزمندگان از وظایفی است که باید به نحو احسن انجام دهیم.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان گفت: پاسداری از کیان میهن اسلامی و تلاش برای عمران و آبادانی و ساختن آینده ای روشن برای فرزندان این مرز و بوم پیام خون شهدا به تمام ارکان اداره کننده مملکت است که به ما ابلاغ می کنند.
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۱۴۴


ارسال