شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۷
در راستای همدلی و مواسات انجام شد؛
توزیع 580 بسته نوشت افزار و کفش میان دانش آموزان مهرستانی
 
حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان از توزیع 580 بسته لوازم التحریر و کفش میان دانش آموزان شهرستان مهرستان در روزهای اخیر خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: با آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای فعالیت های فرهنگی سپاه مهرستان و با همکاری خیرین در راستای مواسات و همدلی و رزمایش کمک مومنانه 580 بسته لوازم التحریر و کفش میان دانش آموزان مهرستانی توزیع شد.
 
وی افزود: این بسته ها شامل لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان نظیر دفتر، مداد، خودکار، پاک کن، کفش، ماسک و صابون بوده که با همکاری خیرین و گروه جهادی عماریون تهیه شده است.
 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان خاطر نشان کرد: بسته های نوشت افزاد و کفش میان دانش آموزان شهر مهرستان و روستاهای سهرک، شاشکی، نوم آباد کلاکهم و مدارس حاشیه شهر توزیع شده است که در نظر داریم تا پایان سال این اقدام خداپسندانه را با همکاری خیرین ادامه دهیم.


نکویی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران در کنار ماموریت اصلی خود یعنی حفظ و تامین امنیت در جامعه، محرومیت زدایی و زدودن غبار فقر در این منطقه را جزء رسالت های مهم خود می داند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۵۵۷


ارسال