شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ,31 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹
پیشگامی سپاه در خدمت رسانی به مردم؛
از بین رفتن خلاء ها و کاستی ها با حضور جهادگونه بسیجیان جهادگر/ مردم اهل سنت مهرستان قدردان خدمات سپاه هستند
 
امام جمعه اهل سنت روستای کهن مگار مهرستان از خدمات محرومیت زدایی و مردم یاری سپاه پاسدارن در این شهرستان قدر دانی کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ فعالیت های جهادی بسیج سازندگی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطقی که کمتر از حقوق شهروندی برخوردار هستند، همواره منشاء خیر و برکات برای اهالی آن مناطق بوده است.

جهادگران بسیجی در جنوب شرق ترین نقطه کشور بدون هیچ چشم داشتی وارد میدان شدند تا خلاء ها و کاستی هایی که در این خطه از کشور وجود دارد را با احیای فرهنگ جهاد و مجاهدت از بین برند.

کاری که این روزها ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در حال انجام آن است که در کنار برقراری امنیت پایدار فعالیت های زیادی را در جهت محرومیت زدایی، مردم یاری و کمک به اقشار نیازمند انجام داده است.
 
توزیع بسته های معیشتی و اقلام غذایی، توزیع غذای گرم، اهدای بسته های نوشت افزار میان دانش آموزان روستایی و عشایر، احداث خانه محرومین، کمک به کشاورزان و شرکت در انجام واکسیناسیون دام های سبک و سنگیین منطقه مهرستان گوشه ای از خدمات بی منت سبزپوشان انقلاب اسلامی به مردم این منطقه است.

قدر دان نعمت امنیت ایران هستیم

مولوی قلندرزهی امام جمعه روستای کهن مگار در خطبه های این هفته نماز جمعه از خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برقراری امنیت پایدار در ایران قدر دانی کرد و گفت: ایران اسلامی نسبت به دیگر کشورها از نعمت امنیت بسیار خوبی برخوردار است به طوریکه در شرقی ترین نقطه ایران به راحتی در حال اقامه نماز هستیم پس قدر دان این نعمت هستیم.

وی همچنین فعالیت های جهادی سپاه پاسداران در شهرستان مهرستان را مطلوب ارزیابی و خاطر نشان کرد: یکی از خدمات بسیار مهم سپاه در روستاها و شهر مهرستان احداث خانه محرومین بوده که بسیاری از افراد توان ساخت خانه نداشتند اما جهادگران سپاه به یاری محرومین این منطقه شتافتند.

امام جمعه اهل سنت روستای کهن مگار شهرستان مهرستان اذعان کرد: مردم مهرستان و جنوب شرق کشور قدر دان تلاش ها و فعالیت های  نهاد مردمی سپاه پاسداران به دلیل خدمات محرومیت زدایی، ساخت، مرمت و بازسازی مدارس، احداث سرویس بهداشتی و توزیع اقلام غذایی میان افراد نیازمند جامعه هستند.
 
مولوی قلندرزهی در پایان با توجه به تورم، گرانی و افزایش قیمت ها و همچنین فقر و نداری مردم این منطقه خواستار حضور بیشتر و پر رنگ تر سپاه پاسداران در منطقه کهن مگار شد.
 
انتهای پیام /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۷۵۷


ارسال