شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۹
مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان؛
سبزپوشان انقلاب به معتادین زندگی دوباره می بخشند/از توانمند سازی و آموزش تا ایجاد اشتغال برای حذف اعتیاد
 
فاروق رئیسی با اشاره به جمع آوری تعدادی از معتادین متجاهر و تحویل آنها به کمپ ترک اعتیاد، گفت: پاکسازی سیمای شهر از وجود معتادین متجاهر از عهده یک دستگاه خارج است و باید کلیه نهادها و ارگان های مربوطه پای کار باشند.
 به گزارش عصرهامون؛ فاروق رئیسی مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان در گفت و گو با شستون به اشاره به اینکه این روزها افراد زیادی در منجلاب اعتیاد گرفتار شده اند، بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از نقاط سطح شهر به مامن امنی برای معتادین متجاهر تبدیل شده که نتیجه عدم نظارت کافی و برنامه ریزی مناسب برای رفع این مشکل است.
 
وی افزود: برای پاک سازی سیمای شهر از وجود معتادین متجاهر و افرادی که آزادانه در بولوارها و معابر سطح شهر در حال مصرف مواد مخدر این بلای خانمان سوز هستند، می طلبد تمامی نهادها و ارگان های متولی جهادگونه پای کار باشند.
 
مسئول معاونت اجتماعی سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: برخی از افرادی که به این بلای خانمان سوز دچار شده اند استعداد های خوبی دارند که از دستگاه های مربوطه انتظار می رود با ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری دستگیر این افراد باشند.
 
رئیسی خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر تعدادی از معتادین از سطح شهر جمع آوری  و به کمپ ترک اعتیاد تحویل داده شد که با استمرار این اقدام می توان چهره شهر را از وجود معتادین متجاهر پاکسازی کرد و با پاک شدن این افراد و توانمند ساختن آنها، امید به زندگی را به آنها دوباره بازگرداند.
 
وی در پایان تصریح کرد: همچنین طی بازدیدی که از کمپ ترک اعتیاد امید  انجام شد از طرف سپاه شهرستان سراوان پتو، بخاری نفتی و بسته های غذایی به این مرکز اهدا شد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۲۲


ارسال