سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۶
امام جمعه اهل سنت مهرستان:
داشتن جامعه ای آرام با مجاهدت های سبزپوشان ناجا/ نظم و امنیت حاکم در جامعه ثمره تلاش نیروهای انتظامی است
 
مولوی حسین زهی گفت: نیروی انتظامی از جان و دل برای امنیت تلاش می کند و این موضوع برکسی پوشیده نیست و آنچه امروز در جامعه حاکم است ثمره تلاش سبزپوشان انتظامی است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون ضمن تبریک هفته ناجا به سبزپوشان انقلاب، بیان کرد: از زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه که به خوبی به این وظیفه خود عمل کرده اند، قدر دانی می کنم.
 
وی افزود: امید است همچنان تلاش های نیروهای انتظامی در برقراری نظم و امنیت منطقه ادامه داشته باشد چرا که خدمات ارزشمند و مجاهدت های سبزپوشان ناجا در دفاع از امنیت و برقراری نظم موجب شده تا جامعه ای آرام و توام با آرامش داشته باشیم.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان خاطر نشان کرد: می طلبد شهروندان با نیروی انتظامی به عنوان برادری خیرخواه همراه و همدل باشند تا راحت تر در برقراری امنیت و نظم و انضباط جامعه اقدامات خوبی را داشته باشند.
 
مولوی حسین زهی تصریح کرد: از نظر امنیت منطقه تلاش های خوبی انجام شده است چرا که نیروی انتظامی از جان و دل برای امنیت تلاش می کند و این موضوع برکسی پوشیده نیست و آنچه امروز در جامعه حاکم است ثمره تلاش سبزپوشان انتظامی است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۱۶۲


ارسال