سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ,1 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
شماری از شهروندان مهرستان به دلیل نداشتن جاده مواصلاتی استاندارد ابراز گلایه و خواستار مرمت و بازسازی برخی از محورهای این منطقه شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ در تماسی که شماری از شهروندان مهرستانی با این پایگاه خبری داشتند، از جاده مهرستان به ایراندگان و مهرستان به ایرافشان به دلیل نداشتن روکش مناسب ابراز گلایه و خواستار رسیدگی مسیولین مربوطه شدند.
 
به گفته شهروندان مهرستانی این جاده چاله های فراوانی دارد که تردد را برای خودروها با مشکل مواجه کرده و از زمان احداث آن بیش از 15 سال می گذرد اما هیچ گونه مرمت و بازسازی انجام نشده است.
 
مرمت جاده مهرستان_ایرندگان جزو برنامه ها تعریف نشده است

در همین راستا نواب بارک زهی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهرستان به خبرنگار ما گفت: محور مواصلاتی مهرستان به ایرافشان جزو پروژه های ستاره دار و اولویت دار شهرستان محسوب می شود.

وی با بیان اینکه مسیرکافه بلوچی به آشار به طول 35 کیلومتر است، افزود: در حال تهیه مصالح مورد نیاز جهت اجرای عملیات روکش آسفالت این محور هستیم.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهرستان با اشاره به اینکه جاده مهرستان به ایرندگان در حال حاضر جزو برنامه های اولویت دار نیست که روکش آسفالت و مرمت و بازسازی آن انجام شود، ادامه داد:با توجه به اینکه مسافت این جاده 52 کیلومتر است، به اعتبار کلانی نیاز دارد و باید برآوردهای لازم انجام شود اما از آنجایی که این جاده جزو برنامه های تعریف نشده است تاکنون بازگشایی نیز انجام نشده و بهتر است شهروندان از مسیر مهرستان به خاش تردد کنند.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۲۶۵


ارسال