شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۸
رئیس اداره صمت شهرستان سراوان خبر داد؛
آغاز توزیع کالاهایی اساسی با نرخ دولتی در سراوان/ بیش از 110 تن روغن، مرغ و شکر وارد بازار شد
 
مسعود ملازهی از آغاز توزیع کالاهای اساسی از جمله مرغ، شکر و روغن جامد و مایع در هشت فروشگاه سراوان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ مسعود ملازهی رئیس اداره صمت شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در راستای اجرای تنظیم بازار 40 تن روغن جامد و مایه خوراکی با قیمت مصوب وارد بازار سراوان شده  و در حال حاضر توسط هشت عامل در شهرستان در حال توزیع است.
 
وی با اشاره به اینکه شهرستان سراوان در امر جذب کالاهای تنظیم بازار و توزیع آن یکی از بهترین شهرستان های استان به شمار می رود، افزود: همچنین 30 تن شکر با قیمت مصوب در حال توزیع است.
 
رئیس اداره صمت شهرستان سراوان ادامه داد: بیش از 40 تن مرغ با قیمت هر کیلو 15 هزار تومان در چند فروشگاه سطح شهر در حال توزیع است.
 
ملازهی خاطر نشان کرد: کالاهای تنظیم بازار در حال حاضر فقط در شهر سراوان در حال توزیع است اما از هفته آینده مرحله دوم توزیع کالاهای اساسی در شهر گشت، جالق، ناهوک و بم پشت انجام خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به مشکلی که در روزهای اخیر در خصوص تامین سیمان در شهرستان وجود داشت، تصریح کرد: در حال حاضر مشکل کارخانه مرتفع و قیمت هر پاکت سیمان 22 هزار و 500 تومان است و هر فروشگاهی بیش از این قیمت سیمان را به فروش رساند شهروندان می تواند با سامانه 124 تماس و تخلف انجام شده را جهت پیگیری گزارش دهند.

رئیس اداره صمت شهرستان سراوان با اشاره به اینکه سه کوره آجر پزی در شهرستان وجود دارد، گفت: شرکت نفت سوخت دو کوره آجر پزی در شهرستان را تامین نمی کند به همین دلیل فقط یک کوره در حتل فعالیت است اما در پیگیری هایی که در روزهای اخیر انجام شده این اداره قول مساعد جهت حل مشکل را داده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۳۷۶


ارسال