سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ,1 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱
رییس اداره صمت سیب و سوران:
پایش بازار توسط بازرسان نظارتی/ چهار واحد صنفی متخلف در سیب و سوران شناسایی شد
 
عظیم هوتی گفت: در گشت مشترک که از واحدهای صنفی میوه و تره بار انجام شده است چهار واحد صنفی متخلف شناسایی که عمده تخلفات گرانفروشی و عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور بوده که جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات معرفی شد.
به گزارش عصرهامون؛ عظیم هوتی رییس اداره صمت شهرستان سیب و سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد:  با توجه به تصمیمات متخذه ستاد تنظیم بازار شهرستان  گشت مشترک بازرسی ستاد تنظیم بازار با حضور‌طوقی معاون فرمانداری، رییس مرکز بهداشت، مدیر اداره دامپزشکی، پلیس اماکن نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی برگزار شد.

وی افزود: گشت های مشترک نظارتی  از سطح واحدهای صنفی شهر سوران با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و نصب برچسب قیمت و رعایت درصد سود قانونی انجام شد.

رییس اداره صمت و دبیر ستاد تنظیم بازار سیب و سوران گفت: در این گشت مشترک که از واحدهای صنفی میوه و تره بار انجام شده است چهار واحد صنفی متخلف شناسایی که عمده تخلفات گرانفروشی و عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور بوده که جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات معرفی شد.

هوای در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد:  در این بازدید بر برچسب قیمت و رعایت درصد سود قانونی و استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید شد.

وی در پایان از مردم شهرستان درخواست نمودند ،هر  گونه اخفا و امتناع از عرضه ، گرانفروشی ،کم فروشی و.....را به سامانه ۱۲۴ ستاد خبری یا شماره تلفن ۰۵۴۳۷۶۹۴۴۶۶ اداره صمت اعلام نمایند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۳۷۷


ارسال