سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت:تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نماد قدرتمندی انقلاب اسلامی مقابل توطئه های استکبار است که با مقاومت مقابل استکبار آن را به زانو در خواهیم آورد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه تمام فضیلت ها و خوبی های عالم در وجود نازنین نبی مکرم اسلام (ص) قرار دارد، بیان کرد: تمامی فرق اسلامی باید نسبت به هم نگاه برادرانه داشته باشند چرا که این موضوع فرمان الهی است.

وی افزود: هفته وحدت نمادی از منظومه فکری زیبای امامین انقلاب مقابل توطئه گری های دشمنان انقلاب است که در تلاش برای ایجاد افتراق و جدایی میان مسلمانان بودند.

امام جمعه شهرستان سراوان اضافه کرد: دشمنان با توانمند ساختن گروه‌هایی با نماد اسلام، چهره خشن در دنیای اسلام به دنبال توطئه گری و خباثت و آلودگی است و دندان تیز کرده در سایه اختلاف به اهداف شوم خود رسد اما وحدت موجب می شود تا اسلام با قدرت به مسیر خود ادامه دهد.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با توجه به اینکه وحدت تنها راه ترقی اسلام است، خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر شاهد اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) بودیم که تمامی ذهن ها و اندیشه ها را ناراحت کرد اما با اهانت یک انسان جاهل شأن پیامبر (ص) کم نمی شود.

وی با اشاره به اینکه کشور فرانسه و حاکمان پلید آن کشور خباثت هایی را در طول تاریخ انجام داده اند، ادامه داد: پشت پرده چنین اقداماتی اهدافی قرار دارد که گرداننده همه این خباثت ها رژیم کودک کش و غاصب اسراییل قرار دارد که پرچم دار همه خدعه ها است.

امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به قرارگرفتن در آستانه ۱۳ آبان، گفت: ۱۳ آبان روز مقاومت، نشانه فتح و پیروزی مسلمانان مقابل طاغوت و قطع دست استکبار جهانی است.

حجت اسلام و المسلمین بامری اذعان کرد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نماد قدرتمندی انقلاب اسلامی مقابل توطئه های استکبار است که با مقاومت مقابل استکبار آن را به زانو در خواهیم آورد هرچند نشانه های افول آمریکا را مشاهده می کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۴۲۰


ارسال