سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان خبر داد؛
بسیج دوشادوش کادر سلامت قرار دارد / از اهدای ۱۵ هزار ماسک رایگان میان مهرستانی ها تا توزیع بروشور اطلاع رسانی
 
حسین نکویی از تولید و و توزیع ۱۵ هزار عدد ماسک میان اهالی شهرستان شهرستان با توجه به اهمیت استفاده از ماسک در پیشگیری از ابتلا به کووید_۱۹ خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه بسیج و سپاه دوشادوش کادر سلامت در خط مقدم با ویروس کرونا تلاش کرده است، بیان کرد: با توجه به اهمیت استفاده از ماسک در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان از ابتدای سال اقدام به راه اندازی دو باب کارگاه تولید ماسک کرده است.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است در این مرحله بیش از ۳۰۰۰ هزار ماسک میان شهروندان مهرستانی به صورت کاملا رایگان توزیع شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ادامه داد: تا کنون حدود ۱۵ هزار عدد ماسک توسط جهادگران بسیجی شهرستان تولید که در سطح مدارس، ادارات، بیمارستان، مراکز بهداشت، مناطق حاشیه شهر، بازار، فروشگاه ها و مراکز پرتردد سطح شهر توزیع شده است.

نکویی گفت: همچنین در دو روز گذشته بیش از ۱۰۰۰ عدد ماسک در بیمارستان میان مراجعه کنندگان و کارکنان بیمارستان امید و همچنین میان‌نمازگزاران روز جمعه اهدا شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین به همت بهداری سپاه و پایگاه های مقاومت بروشور های اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در پیگیری از کووید _۱۹ میان اهالی مهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۷۰۹


ارسال