شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶
امام جمعه اهل سنت شهر جالق عنوان کرد:
نقش موثری بسیج در ایجاد امنیت/اخلاص؛ رمز موفقیت و ماندگاری بسیج است
 
مولوی مجیب الرحمن رییسی گفت: یکی از مهم ترین نقش هایی که بسیج در این منطقه داشته، نقش امنیت پایدار است که بسیار موثر ایفای نقش کرده است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه اهل سنت شهر جالق در گفت و گو با شستون بیان کرد: بسیج یکی از نهاد های مردمی است که به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد و در ابعاد مختلف ایفای نقش کرده است.

وی با اشاره به نقش بسزای بسیج در محرومیت زدایی و اشتغال زایی، ادامه داد: یکی از مهم ترین نقش هایی که بسیج در این منطقه داشته، نقش امنیت پایدار است که بسیار موثر ایفای نقش کرده است.

امام جمعه اهل سنت شهر جالق افزود: امنیتی که امروز در کشور حاکم است نسبت به دیگر کشورهای همجوار قابل قیاس نیست چرا که از امنیت بالایی برخورداریم، می طلبد مردم نیز همکاری لازم را با بسیج و نیروهای امنیتی داشته باشند.

مولوی رئیسی رمز موفقیت و ماندگاری بسیج را اخلاق در عمل عنوان و خاطر نشان کرد: بسیج در نقشه راهی که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران ترسیم کرده حرکت می کند و تا کنون از این مسیر منحرف نشده و می توان گفت یکی از رمزهای بقا و ماندگاری بسیج تخطی نکردن از آرمان های انقلاب است.

وی تصریح کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور بسیج در کنار نیروهای درمان و کادر پزشکی قرار گرفت و همچنین در جلوگیری از شیوع کووید ۱۹ به روشنگری و آگاه سازی مردم پرداخت و اقدام به گند زدایی معابر و نقاط آلوده کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۰۴


ارسال