يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۷
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراوان عنوان کرد؛
انقلاب فرهنگی در فضای مجازی با درخشش بسیجیان/ بسیج و سپاه شریان حیاتی انقلاب هستند
 
تیمور کرد زابلی گفت: بسیجیان با ورود به محیط افسار گسیخته و رهای فضای مجازی آنچنان عملکرد مطلوبی از خود به نمایش گذاشتند که همه انگشت به دهان مانده بودند.
به گزارش عصرهامون؛ تیمور کرد زابلی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به این که با فرمان حضرت امام (ره) بسیج بر اساس نیاز آن زمان تشکیل شد و قسمت بزرگی از بار جنگ را به دوش کشید، بیان کرد: از تمام انقلابیون ایران پیر و جوان، زن و مرد آنچنان عاشقانه به سوی جهاد شتافتند که گویا به سوی بهشت روان هستند.

وی افزود: در آن زمان با حضور بسیجیان نتیجه جنگ تحمیلی تغییر کرد، بعد از جنگ با وجود عقب ماندگی که وجود داشت و تخریب های جنگ و تحریم ها، باز هم بر پایه جهادی وارد کارزار سازندگی شدند و آنچنان درخشیدند که در تولید علم پیشگام و سرآمد بسیاری از کشورها در جهان شدیم.

این مقام مسئول ادامه داد: آنچان در آن حوزه ها خوش درخشیدند که بر اساس نیازی که جامعه امروز دارد که بحث فرهنگ مطرح است، با فرمان مقام معظم رهبری ورود به این قسمت شروع شد و باز هم براساس روحیه جهادی که وجود داشت انقلابی در عرصه فرهنگ نیز شکل گرفت.

وی ادامه داد:  بسیجیان با ورود به محیط افسار گسیخته و رهای فضای مجازی آنچنان عملکرد مطلوبی از خود به نمایش گذاشتند که همه انگشت به دهان مانده بودند و با وجود هزینه های سرسام آوری که غرب انجام می داد، به واسطه فرهنگ سازی خوب با یک سخنرانی حضرت آقا کار شبانه روزی چندساله آمریکا و اسرائیل نقش بر آب شد.

کرد زابلی خاطر نشان کرد: فتنه۸۸ را همه به خاطر داریم با افتخار اعلام می کنم به عنوان یک بسیجی اگر عملکرد فرهنگ سازی مناسب سپاه نبود همان فتنه برای بر اندازی چند حکومت کافی بود و اما بحث مدافعان حرم و مبارزه با داعش اگر فرهنگ سازی مناسب نبود و مکتب بسیج جوانان خارج از مرزها جان فدایی و جانبازی نمی کردند داعش هم اکنون پشت درب های خانه ما بود.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سراوان اضافه کرد: به جرات می توان گفت تمام کسانی که با این شرایط تحریم ها و اوضاع اقتصادی کار فرهنگی می کنند، بسیجی هستند چراکه از وقت و مال خود هزینه می کنند و هیچ توجیه عقلی ندارد.

کرد زابلی با بیان اینکه چنین کارهایی در این زمان بر گرفته از مکتب عاشقانه بسیجی است، تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب که فقط سپاه و بسیج پیگیر واقعی موضوع در بحث اجرایی آن هستند، اکثریت و اهم آن فرهنگ سازی است، در هیچ یک از بیانات حضرت آقا نخواهید دید یا شنید، مگر توجه ویژه ایشان و ارتباط و پیوند همه موضوعات به زیبایی با فرهنگ، این نشان از شخصیت بی نظیر ایشان دارد، اما هیچ ارگانی حتی دولت ها این امر را به اندازه سپاه و بسیج از بیانات آقا درک نکردند.

وی با اشاره به اینکه به دلیل عدم توجه به حوزه فرهنگ گاهی دچار مشکل می شویم، گفت: جز سپاه و بسیج که هموراه در کنار فرهنگ و ارشاد بوده اند، دیگر ارگان ها فقط لسانی همراهی می کنند، در واقع عملکردی از آنان وجواد ندارد به ویژه در دولت فعلی که ضعف مشهود تر است، اما اگر در کنار سپاه و بسیج در بحث فرهنگ قرار نگیرند، در کمترین زمان ممکن ضربه های جبران ناپذیری خواهیم خورد، به معنای واقعی سپاه و بسیج شریان حیاتی این انقلاب هست که اگر نبود با وجود این غربگراها، انقلابی وجود نداشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۴۳۵


ارسال