يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۳
فرمانده سپاه شهرستان سراوان خبر داد؛
افتتاح طرح های محرومیت زدایی و اشتغال زایی سپاه به مناسبت هفته بسیج/ ۳۰۰بسته معیشتی توزیع می شود
 
احمد مالدار با اشاره به افتتاح طرح های محرومیت زدایی سپاه شهرستان به مناسبت هفته بسیج از توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی میان محرومین خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه یکی از رسالت های سپاه و بسیج محرومیت زدایی ‌و ایجاد شغل برای افراد جویای کار است، بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج طرح های محرومیت زدایی و اشتغال زایی در روستاهای سراوان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
وی افزود : یک باب پرورش دام سبک در روستای هوشک و  یک باب پرورش طیور در روستای پره کنت شهرستان سراوان در قالب طرح های محرومیت زدایی و اشتغال زایی سپاه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
فرمانده سپاه شهرستان سراوان افزود: همچنین با تلاش بسیجیان جهادگر در قالب گروه های جهادی سپاه سرویس بهداشتی در نقاط محروم شهرستان احداث که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
در ادامه مالدار با توجه به شیوع ویروس کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن بسیاری از کسب و کارها از توزیع ۳۰۰ بسته مواد غذایی میان افراد نیازمندان سطح شهرستان خبر داد.
 
وی خاطر نشان کرد: همچنین بسیج شهرستان سراوان علاوه بر گند زدایی اماکن و‌ محیط های آلوده و‌ همچنین ویزیت رایگان  در کنار ستاد مقابله با ویروس کرونا در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اقدام به برگزاری گشت های مشترک، غربالگری خانه به خانه و آگاهی به مردم در خصوص ویروس مرگبار کرونا کرده است.
 
فرمانده سپاه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه نظارت در بازار  و کنترل محدودیت های کرونایی یکی از مطالبه های اصلی این روزهای مردم است، اذعان کرد: بسیج با ساماندهی گروه های جهادی به کمک اداره صمت شتافته و در اجرای مصوبات و محدودیت های کرونایی با اداره صمت و ستاد مقابله با کرونا همگام شده است.
 
به گفته این مقام مسیول سپاه و بسیج تمامی تلاش خود را انجام داده تا با اهدای بسته های معیشتی با همکاری خیرین، سمن ها و دیگر ارگان های حمایتی در قالب رزمایش کمک مومنانه التیام بخش آلام مردم در روزهای کرونایی باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۴۷۱


ارسال