چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
احمد مالدار گفت: با اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در سیستان و بلوچستان، ۳ هزار بسته ماسک به صورت رایگان میان شهروندان سراوانی توزیع خواهد شد.
به گزارش عصرهامون؛ احمد مالدار، فرمانده سپاه سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان سراوان نیز در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه این طرح در سه مرحله حمایتی، مراقبتی و نظارتی انجام می شود، گفت: توزیع بسته های غذایی و پک های بهداشتی جهت کاهش تردد در سطح شهر در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام می شود.

این مقام مسئول اضافه کرد: در همین راستا روز گذشته ۲۰ بسته معیشتی شامل برنج، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، روغن و حبوبات  توسط بسیج جامع پزشکی و ۱۵ بسته از سوی بسیج کارگری میان کارگران و ۱۵ بسته معیشتی به همت معاونت اجتماعی سپاه شهرستان بین بیماران کرونایی توزیع شده است.

مالدار ادامه داد: همچنین ۳ هزار بسته ماسک رایگان میان شهروندان سراوانی جهت رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی توزیع می شود.


وی خاطر نشان کرد: با همکاری بسیج جامع پزشکی طرح غربالگری خانه به خانه در راستای آگاهی بخشیدن به مردم منطقه با توزیع بروشورها و پکیج های اطلاع رسانی پیشگیری از ویروس کرونا اجرا می شود.

فرمانده سپاه شهرستان سراوان تصریح کرد: در مرحله سوم که به نظارت اختصاص دارد، گروه های نظارتی که از بسیجیان تشکیل می شود، وظیفه  رصد میزان اجرای دستورالعمل های بهداشتی جهت پیشگیری از کووید ۱۹ را بر عهده دارند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۷۳۸


ارسال