پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۲
رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه حیدر کرار مطرح کرد؛
خیرین یاریگر هموطنان در بحران کرونا هستند/ توزیع ۳۰۰ سبد غذایی کمک مومنانه میان نیازمندان سراوانی
 
محسن غفاری گفت: 300 بسته معیتشی میان خانواده های نیازمند و گرفتار بیماری کرونا با همکاری شبکه بهداشت و درمان در سراوان توزیع شد.
محسن غفاری رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه حیدر کرار شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در لبیک به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه با توجه به شیوع ویروس کرونا این موسسه خیریه هر ماه بسته های غذایی را میان افراد نیازمند و بیماران کرونایی توزیع می کند.
 
وی افزود: این ماه نیز ۳۰۰ بسته معیشتی میان خانواده های نیازمند و گرفتار بیماری کرونا با همکاری شبکه بهداشت و درمان سراوان توزیع شد.
 
رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه حیدر کرار شهرستان سراوان ادامه داد: سبد های غذایی مناطق هیتوک، آسپیچ، زنگیان، دزک، داخل شهر سراوان، کله گزان و جالق توزیع شده که شامل برنج، روغن، عدس و ماکارونی بوده است.
 
در ادامه غفاری ارزش ریالی هر بسته غذایی را ۱۵۰ هزار تومان عنوان و اضافه کرد: باتوجه به اینکه سراوان در دو مرحله قرنطینه شد و همچنین به دلیل شیوع ویروس کرونا منجر به کسادی بازار و ضرر اقتصادی به خانوارهای منطقه شد توزیع بسته های غذایی میان اهالی این منطقه اهمیت یافت که به همین دلیل پس از شناسایی افراد نیازمند بسته های غذایی با حفظ کرامت انسانی توزیع شد.
 
وی با بیان اینکه اهدای بسته های غذایی میان خانوارها تردد در سطح شهر را کاهش و در قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا موثر بوده است، تصریح کرد: تاکنون توانسته اند با بهره گیری از ظرفیت خیرین مبلغ ۴۵ میلیون تومان را جمع آوری و پس از تهیه اقلام مورد نیاز که دارای ارزش غذایی بالاتری است، بسته های معیشتی را در نقاط مختلف شهر توزیع کنند و یاریگر هم وطنان در بحران کرونایی باشند.
 
 
رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه حیدر کرار شهرستان سراوان در پایان خاطرنشان کرد: توزیع بسته های معیشتی در قالب طرح همدلی، اهدای البسه گرم به کودکان نیازمند، توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده، توزیع برنج بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و فعالیت های جهادی و داوطلبانه در ایام قزنطینه از دیگر اقداماتی است که از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون انجام داده اند.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۱۲۱


ارسال