يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ,7 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰
رئیس بیمارستان رازی سراوان:
آتش سوزی در بیمارستان رازی سراوان صحت ندارد/ یک بیمار بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرد
 
ابوالحسن صفدری گفت: یک اشکال فنی در فرآیند انجام کف پوش بخش جدید بیمارستان رازی رخ داده که ایجاد دود شد اما برخی گمان کردند آتش سوزی رخ داده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، برخی از شهروندان سراوانی از وقوع یک حادثه آتش سوزی دربیمارستان رازی سراوان خبر دادند.
 
به اذعان شاهدان عینی در محل حادثه بر اثر انجام عملیات کف پوش یک بخش از بیمارستان رازی، آتش سوزی رخ داده است که به دنبال وقوع این حادثه یک شهروند سراوانی در بخش کرونا جان خود را از دست داد و اوضاع یک بیمار کرونایی دیگر وخیم است.
 
خبرنگار ما جهت بررسی صحت و سقم ماجرا با ابوالحسن صفدری رئیس بیمارستان رازی سراوان تماس گرفت که وی ضمن تکذیب آتش سوزی، گفت:  یک اشکال فنی در فرآیند انجام کف پوش رخ داده که مقداری ایجاد دود شد اما برخی گمان کردند آتش سوزی رخ داده است.
 
این مقام مسئول رخ دادن چنین حوادثی در انجام ساخت و ساز ها را طبیعی عنوان کرد و ادامه داد: در حال افزایش یک بخش جدید در بیمارستان هستیم که احتمال رخ دادن چنین حوادثی وجود دارد اما چون بیماران و همراهان آنها از این برنامه مطلع نبودند دچار استرس شدند.

صفدری فوت یک بیمار کرونایی بر اثر ایجاد دود که در فرآیند کف پوش بخش جدید در بیمارستان رازی ایجاد شده بود را تکذیب کرد و اذعان کرد: 80 درصد ریه بیمار زمان مراجعه به بیمارستان به دلیل ابتلا به ویروس کووید 19 از بین رفته بود و فوت این بیمارن هیچ ارتباطی با واقعه رخ داده را ندارد.
 
وی خاطر نشان کرد: برخی ها به دنبال بهره برداری از این موضوع هستند تا فوت بیمار را به این موضوع مرتبط کنند اما در واقع 80 درصد ریه فرد قبل از مراجعه به بیمارستان از بین رفته بود.
 
رئیس بیمارستان رازی سراوان گفت: بیمار قبل از حادثه به دستگاه وصل و هنگام رخ دادن واقعه بدون فوت وقت جابه جا شد اما دود برای بیمار ایجاد مزاحمت نکرده و فرد فوت شده به دلیل حال عمومی بد بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۹۱


ارسال