چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سراوان عنوان کرد؛
صلح؛ پیام انقلاب اسلامی ایران به جهانیان/ جمهوری اسلامی ایران نماد وحدت در جهان اسلام است
 
حجت اسلام و المسلمین مراد نورایی یار گفت: جمهوری اسلامی ایران نماد برای وحدت، عزت و عظمت جهان اسلام است، اگر این وحدت در جهان اسلام ایجاد شود می توانیم مقابل زیاده خواهی های امریکا و اسرائیل بیایستیم.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار رئیس سازمات تبلیغات اسلامی سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: چهل  و دو سال را با عزت، قدرت و عظمت پشت سر گذاشته و وارد چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می شویم که در طول این مدت علی رغم تمام سختی هایی که علیه ملت ایران تحمیل کردند امروز در قله پیشرفت ایستاده ایم.

وی افزود: در واقع 16 سال درگیر سازندگی، خرابی ها  ویرانی هایی که از جنگ باقیمانده بود، بودیم، اما در همین مدت کوتاه در تمامی ابعاد دانش روز جهان که یک کشور نیاز دارد، به این اتکا و خودباوری رسیده ایم که می توانیم قدرتمند باشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراوان ادامه داد: ما باید قوی باشیم تا از قدرت ما دشمن جرعت توطئه نداشته باشد، تا زمانی که ما در ضعف باشیم و نتوانیم از خود دفاع کنیم هرچه قدر هم ثروتمند باشیم دشمن بر ما مسلط می شود همانند کشورهای مرتجع و ثروتمند عرب که هیچ قدرت و عزتی ندارند.

حجت اسلام و السملمین نورایی یار با اشاره به اینکه 42 سال تحریم دشمن را پشت سر گذاشتیم، هرکشور دیگر اگر با این حجم از تحریم ها مواجه می شد بارها از بین می رفت، اضافه کرد: اما جمهوری اسلامی ایران با توکل بر جوانان رشید که بازوی قدرتمند انقلاب بنا بر تعبیر مقام معظم رهبری هستند باید در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در وسط میدان باشند همانند دیگر جوانان در میدان رزم که دشمن را در بحث تهاجمات فرسنگ ها و کیلومتر ها از مرزها دور نگه داشتند.

وی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچ دشمنی و خصومتی با هیچ کشوری ندارد، اما میان کشورهای همسایه دشمن در حال ایران هراسی و در غرب اسلام ستیزی را دنبال و ترویج می کند لذا می طلبد کشورهای اسلامی در کنار یکدیگر ناتو اسلامی را تشکیل دهند.

این مقام مسئول با بیان اینکه صلح پیام انقلاب اسلامی ایران به جهانیان است، اما مقابل اهداف دشمنان همانند نبی مکرم اسلام که  «أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاء بَيْنَهُمْ»بود،است، گفت: جمهوری اسلامی ایران نماد برای وحدت، عزت و عظمت جهان اسلام است، اگر این وحدت در جهان اسلام ایجاد شود می توانیم مقابل زیاده خواهی های امریکا و اسرائیل بیایستیم.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار اذعان کرد: انقلاب اسلامی در حال رقابت با کشورهای پیشرفته، صنعتی و تکنولوژی است اما با دست های بسته توانسته ایم در حوزه فضایی، نظامی و همه ابعاد تکنولوژی پیشرفت کنیم که این امر با ایمان به خداوند متعال، خودباوری و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حاصل شده است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۹۴۰


ارسال