نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر تولیدی » سراوان

توسط انجمن های مردم نهاد؛

10 هزار و 550 بسته غذایی و پک بهداشتی توزیع شد/ اجرای 200 برنامه فرهنگی در سراوان

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۸:۴۱

عصمت پورمحمدی از توزیع 10 هزار و 550 بسته غذایی و پک بهداشتی توسط انجمن های مردم نهاد سراوانی در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش عصرهامون؛ عصمت پورمحمدی کارشناس مشارکت های اجتماعی جوانان اداره ورزش و جوانان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا اکثر همایش ها و برنامه ها از جمله برنامه های هفته جوان و هفته ازدواج لغو شد اما با این حال سمن های سراوان در حوزه پیشگیری از کرونا بسیار فعال بودند.


 


وی با اشاره به اجرای 38 مورد پویش مردمی توسط سمن های شهرستان، افزود: انجمن های مردم نهاد سراوان  8 هزار و 800 بسته غذایی و معیشتی، هزار و 750  بسته های بهداشتی شامل ماسک و ضدعفونی کننده میان شهروندان سراوانی در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه توزیع کردند.


 


کارشناس مشارکت های اجتماعی جوانان اداره ورزش و جوانان سراوان ادامه داد: از ابتدای سال تا کنون همچنین طی چندین مرحله گندزدایی و ضدعفونی اماکن و معابر عمومی توسط سمن های سراوان انجام شده است.


 


پورمحمدی با توجه به برگزاری 50 کارگاه آموزشی به صورت حضوری و مجازی که از این تعداد 40 کارگاه در زمینه آموزش های پیش از ازدواج بوده است، اضافه کرد: با تمام این فعالیت ها، اداره ورزش و جوانان و سمن ها بیش از 200 مورد برنامه فرهنگی اجرا کردند.

 


وی با اشاره به افتتاح خانه جوان به مناسبت ایام الله دهه فجر، گفت: در حال حاضر در سراوان ۲۰ سمن در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، گردشگری، حقوق شهروندی، علمی پژوهشی، هنری، موسیقی، تئاتر، ورزشی، آسیب های اجتماعی و اعتیاد، سلامت روان و غیره در حال فعالیت هستند.

این کارشناس مشارکت های اجتماعی جوانان اداره ورزش و جوانان سراوان خاطر نشان کرد: در سال جاری سه انجمن جدید مجوز فعالیت خود را اخذ و سه انجمن دیگر نیز در حال ثبت است.انتهای پیام/