جمعه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,23 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۴
در سایه بی توجهی مسئولین رخ داد؛
بی تدبیری در اماکن خطرناک برای شیوع کرونا/ حراج جان در صف های شلوغ خبازی های سراوان دو چندان شد!
 
باتوجه به هشدار های وزارت بهداشت در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا اما این روزها حراج جان در صف های شلوغ نانوایی های سطح شهر سراوان دو چندان شده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ در روزهای اخیر شلوغ بودن صف های نانوانی مشکلاتی را در تامین نان مورد نیاز برای شهروندان سراوانی در شرقی ترین نقطه ایران به وجود آورده است.

مشاهدات خبرنگار ما از سطح نانوایی های سطح شهر حاکی از ازدحام جمعیت در برخی از ساعات روز دارد که انبوه جمعیت بیشتر در زمان  بعد ازظهر و متتهی به مشاهده می شود.

برخی از شهروندان سراوانی نیز با تماس های مکرر نسبت به نحوه توزیع نان در خبازی های سطح شهر ابراز گلایه دارند و خواستار رسیدگی مسئولین به این موضوع شدند.

به گفته برخی از مردم و  مشاهدات عینی خبرنگار ما، علی رغم تشکیل صف و اذحام جمعیت مقابل نانوایی ها اما خبازی ها تعداد زیادی قرص نان را به فروشگاه ها و برخی از افراد می دهند که با توجه به زمزمه هایی مبنی بر شیوع کرونای انگلیسی در سیستان و بلوچستان حساسیت نسبت به حراج جان در صف های شلوغ خبازی ها دو چندان شده است.

د رهمین راستا سعید تجلیلی سرپرست فرمانداری سراوان به خبرنگار ما گفت: در تامین آرد مورد نیاز خبازی های سطح شهر هیچ مشکلی وجود ندارد و آرد مورد نیاز به موقع تامین می شود.

وی افزود: با توجه به عدم پخت نان و  تامین نشدن سوخت مورد نیاز تعدادی از نانوایی ها در روستاهای اطراف در روزهای اخیر مشکلاتی به وجود آمد که منجر به ازدحام جمعیت مقابل نانوایی ها شد.

سرپرست فرمانداری سراوان خاطر نشان کرد: باتوجه به تدابیر اتخاذ شده در روزهای آینده مشکل موجود در حوزه آرد و نان شهرستان نیز مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۴۳۰


ارسال