سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۹
مدیر جهاد کشاورزی مهرستان؛
میوه شب عید از 25 اسفند در مهرستان توزیع می شود/ انعقاد تفاهم نامه مرمت 25 رشته قنات با خیرین
 
عبدالله سپاهی گفت: میوه شب عید در حال حاضر در انبارهای استان ذخیره شده و از 25 اسفندماه در مهرستان توزیع می شود.
به گزارش عصرهامون؛ عبدالله سپاهی مدیر جهاد کشاورزی مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: توزیع میوه شب عید از 25 اسفندماه در بازار مهرستان با قیمت مصوب آغاز می شود.

وی افزود: در حال حاضر سبب و پرتقال شب عید در انبار های استان نگهداری و باتوجه به معرفی مباشر ها به استان کار توزیع از 25 اسفند آغاز می شود لذا از شهروندان مهرستانی تقاضا می شود هنگام خبرد پروتکل های بهداشتی را در روزهای پایانی سال بیش از پیش رعایت کنند.

این مقام مسئول اضافه کرد: همچنین جهت رفاه حال شهروندان مباشر جهت توزیع مرغ به استان معرفی شده که در جلسه روز گذشته مقرر شد اداره صمت پیگیر جذب سهمیه باشد، مرغ منجمد نیز با قیمت هر کیلو 15 هزار و 500 تومان جهت تنظیم بازار وارد بازار می شود.

وی خاطر نشان کرد: کار مرمت و بازسازی چند رشته قنات در مهرستان از ابتدای سال در دستور کار قرار داشت که برخی از خیرین پرداخت سهم مشارکت های مردمی را در شهرستان بر عهده گرفتند تا با استفاده از این ظرفیت اعتبار مورد نیاز برای بازسازی قنوات شهرستان تامین شود.

سپاهی گفت: تفاهم نامه مرمت و بازسازی 25 رشته قنات در قسمت پرداخت مشارکت های مردمی منعقد شد که بخش دیگر از اعتبار مورد نیاز برای احیای قنوات شهرستان از محل اعتبارات ملی تامین می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۶۷۱


ارسال