شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۸
در تداوم اجرای رزمایش کمک مومنانه انجام شد؛
به نمایش گذاشتن جلوه ای از حکومت اسلامی در ماه رمضان/ 650 بسته معیشتی در سیب و سوران توزیع شد
 
داوود رحیمی از توزیع 650 بسه معیشتی میان نیازمندان سیب و سورانی در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ داوود رحیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص مواسات و همدلی مرحله چهارم کمک مومنانه در سیب و سوران اجرا شد.

وی افزود: در این مرحله 650 بسته معیشتی به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران میان نیازمندان، مستضعفان و افراد متاثر از ویروس کرونا به مناسبت ماه مبارک رمضان توزیع شد.

این مقام مسئول گفت: بسته های غذایی توزیع شده در مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه شامل برنج، ماکارونی، خشکبار، روغن و رب گوجه فرنگی بوده است.

رحیمی خاطر نشان کرد: این رزمایش مبنی بر کمک به اقشار نیازمند جامعه و به نمایش گذاشتن جلوه ای از حکومت اسلامی در بحران کرونا در ماه مبارک رمضان اجرایی شد تا چشمه های جوشان از معنویت و اخلاص  در یاری رساندن به محرومان جامعه به نمایش گذاشته شود.


وی خاطر نشان کرد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران نیز در زمان شیوع ویروس کرونا با اقدامات فرهنگی از قبیل آگاه سازی مردم نسبت به ویروس منحوس کووید 19، گند زدایی اماکن آلوده و معابر، راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، توزیع رایگاه ماسک، پک های بهداشتی و مواد غذایی بین شهروندان و همچنین اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در کنار کادر درمان قرار گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۷۷۴


ارسال