شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
مهران محمودی فرماندار گلشن گفت:در مشارکت های ملی مشاهده شده که سیستان و بلوچستان علی رغم تمامی دشمنی دشمنان که همیشه در تلاش بودند با اختلاف افکنی های قومی و مذهبی انتخابات در این استان را تحت الشعاع قرار دهند، اما یکی از پرشور ترین و سرنوشت ساز ترین استان ها بوده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، انتخابات به عنوان یک فرآیند رسمی و مردم سالاری پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ساختار نظام شکل گرفت که مردم خود در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند.
 
حضور با شکوه ملت فهیم ایران در انتخابات نشانه تایید نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیعت مجدد با آرمان های امام و شهدا است و با مشارکت در این فرآیند اراده پولادین خود را مقابل زیاده خواهی استکبار به نمایش می گذارند.
 
دشمن می داند که حضور مردم پای صندوق های رأی یک سد مستحکم مقابل دسیسه هایی است که سالها برای ضربه زدن به انقلاب طراحی کرده، است به همین منظور همواره تلاش کرده تا با موضوعات مختلف ضمن ضربه زدن به نظام، به اهداف شوم خود دست یابد.
 
ملت ایران اسلامی در مناسبات مختلف نشان داده اند گرچه از مشکلات و معضلات داخلی گلایه مند هستند اما فقط این موضوع را یک مسئله داخلی می دانند و با حضور گسترده در راهپیمایی ها و انتخابات تو دهنی محکمی به سران کفر می زنند.

سیستان و بلوچستان سرنوشت ساز ترین استان در انتخابات بوده است
 
در همین راستا مهران محمودی فرماندار گلشن در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: یکی از اصول های اساسی هر کشور انتخابات آن کشور و آن هم منوط به حضور پر شور و پر رنگ مردم آن کشور است که ملت ایران در طول چهل و اندی سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذارد به نمایش گذاشته اند.
 
وی افزود: مردم به وظیفه خود عمل کرده اند و هر بار با حاضر شدن در پای صندوق های رأی نشان دادن که پای آرمان های نظام، رهبری و اسلام ایستاده اند که دشمن از این موضوع هراس دارد‌.
 
این مقام مسئول گفت: دشمن می داند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یعنی مردم، حمایت از رهبری و اسلام؛ پس از این نظر در زمان انتخابات به بهانه های واهی و مختلف اعم از اقتصادی، سیاسی و شخصی و با همسو کردن یک عده نادان در داخل کشور ضمن بزرگ نمایی می خواهد مشارکت مردمی را کمرنگ کند.
 
محمودی اضافه کرد: اما مردم موقع عمل هم صدا می شوند و بر اساس آرمان های چهل و اندی ساله خود با حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهدا پای صندوق های رأی حاضر می شوند و مشت محکمی بر دهان استکبار و اسرائیل و ایادی آن می زنند.
 
وی خاطر نشان کرد: ویروس کرونا نه تنها در ایران بلکه درکل جهان سایه افکنده و ابرقدرت ها را به زانو در آورده اما چون فضای مجازی و رسانه های بیگانه در اختیار آنها قرار دارد به مردم اخبار غلط ارائه می کند اما در‌ واقع فلج شده اند که می خواهد به بهانه کرونا مانع حضور مردم در انتخابات شوند‌.

هراس دشمن از مشارکت پرشور مردم پای صندوق های رأی
 
فرماندار گلشن گفت: بیش از چهل سال است که معاندین با انقلاب اسلامی دشمنی می کنند از هر ترفندی استفاده کرده اند اما مردم با حضور به موقع خود در صحنه ننگی بر ننگ های آنها افزوده اند.

محمودی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران متصل به انقلاب حضرت مهدی (عج) می شود که به این موضوع ایمان داریم، اذعان کرد: دشمن نمی تواند به انقلاب اسلامی ایران ضربه بزند چرا که پشتوانه قوی مانند مردم را دارد و ایمان داریم که خداوند متعال مکر و حیله دشمن را طبق آیات قرآن کریم به خود آنها باز می گرداند.
 
وی خاطر نشان کرد: دشمن از کوچک ترین مسائل بهره برداری می کند که تحریف یکی از آن موضوعات است اما رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که بسیار هوشمندانه عمل می کنند با ارسال یک کلام و یا یک پیام به ملت ایران تمام نقشه های آنها را نقش بر آب می کنند.
 
این مقام مسئول بیان کرد: در مشارکت های ملی مشاهده شده که سیستان و بلوچستان علی رغم تمامی دشمنی دشمنان که همیشه در تلاش بودند با اختلاف افکنی های قومی و مذهبی انتخابات در این استان را تحت الشعاع قرار دهند، اما یکی از پرشور ترین و سرنوشت ساز ترین استان ها بوده است.
 
محمودی افزود: مردم آگاه سیستان و بلوچستان و رهبران دینی ما آگاه تر از این موضوعات هستند که بخواهند آب در آسیاب دشمن بریزند، ما منکر مشکلات نمی شویم اما به موقع مشکلات را یک طرف می گذارند و با مشارکت در انتخابات به وظیفه خود عمل می کنند همانگونه که به بهترین نحو به این وظیفه عمل کرده اند.
 
 
انتهای پیام/  
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۷۰


ارسال