امام جمعه اهل سنت گلشن؛

حضور مردم در صحنه نشانه جاری بودن دموکراسی در انقلاب اسلامی است/ سیستان و بلوچستان دارنده بیشترین میزان مشارکت در انتخابات

3 خرداد 1400 ساعت 9:46

مولوی احمد سپاهی گفت: بیشترین درصد مشارکت در انتخابات متعلق به مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان است و امسال نیز با حضور بصیرانه خود شور و شکوهی دیگر را رقم خواهند زد.


به گزارش عصرهامون؛ مولوی احمد سپاهی امام جمعه اهل سنت گلشن در گفت و گو با شستون بیان کرد: زنده بودن هر نظام وابسته به حضور مردم در صحنه انتخابات و واگذاری امور به خود مردم آن کشور است تا جمهوریت و مقبولیت خود را به نمایش بگذارد.

وی افزود: از این رو دشمن در تلاش است تا ملت ایران را از حضور در انتخابات دلسرد کند تا عزت و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال برد اما مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی گول تبلیغات دشمن را نخواهند خورد.

امام جمعه اهل سنت گلشن با بیان اینکه انتخابات نشانه قائم بودن جمهوریت است، ادامه داد: در جمهوری اسلامی ایران جمهوریت و دموکراسی جریان دارد و بهترین دلیل آن هم حضور پرشور مردم در انتخابات ست.

مولوی سپاهی گفت: دشمن از متحد بودن ملت ایران هراس دارد و به همین جهت تلاش می کند که حضور مردم در انتخابات را برای ایجاد هرج و مرگ و اختلاف کمرنگ کند و در حال دو قطبی سازی حضور و عدم حضور در انتخابات است.

وی خاطر نشان کرد: مردم دقت داشته باشند در این برهه از زمان که درگیر مشکلات گرانی، تورم و معیشت هستند گول ظاهر و وعده های انتخاباتی افراد را نخوردند و فرد اصلحی که توانایی حل مشکلات را دارد را انتخاب کنند.

امام جمعه اهل سنت گلشن اذعان کرد: می توان گفت سیستان و بلوچستان در کل کشور بالاترین درصد مشارکت در انتخابات را داشته و امسال نیز مردم شیعه و سنی این استان باز هم با حضور بصیرانه و آگاهانه در صحنه شوری دیگر رقم خواهند زد.

مولوی سپاهی به مردم توصیه کرد تا انتخابات را جدی بگیرند و فردی را انتخاب کنند که دلسوز مردم و جامعه باشد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 138013

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/138013/حضور-مردم-صحنه-نشانه-جاری-بودن-دموکراسی-انقلاب-اسلامی-سیستان-بلوچستان-دارنده-بیشترین-میزان-مشارکت-انتخابات

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/