سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
کریم بخش دهواری گفت: حضور حداکثری مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در انتخابات ناکامی رسانه های جیره خوار ملکه پیر را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش عصرهامون؛ کریم بخش دهواری بزرگ طایفه دهواری در سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: علی رغم اینکه دولت فعلی به وعده ها و شعارهای انتخاباتی خود عمل نکرد و به نوعی برای مردم سرخوردگی به وجود آورد اما مردم ایران اسلامی به خصوص اهالی شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در طول زمانی که از عمر با برکت انقلاب می گذرد وفاداری خود را به نظام به اثبات رسانیده اند، این بار نیز مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای خواهند داشت.

وی با بیان اینکه حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات اقتدار ملی و عزتمندی کشور را به رخ جهانیان می کشاند، افزود: باتوجه به آگاهی بخشیدن مردم توسط علما، بزگان، سران طوایف، معتمدین و ریش سفیدان در 28 خرداد شاهد شور انتخاباتی دیگر در پای صندوق های رای خواهیم بود تا مشتی دیگر بر دهان یاوه گویان که سر در آخور ملکه پیر و عربستان سعودی دارند باشد.

بزرگ طایفه دهواری ادامه داد: در حال حاضر شور انتخاباتی در سراوان بسیار بالاست و می توان به جرعت گفت که در سراوان فضا انتخاباتی شده است چرا که هر یک از نخبگان و افراد صاحب نفوذ در شهر گوی سبقت را از یکدیگر ربوده و با راه اندازی ستاد های تبلیغاتی شوری دیگر را در شهرستان رقم زدند.

دهواری اضافه کرد:رسانه های بیگانه که سر در آغول و آخوز ملکه انگلیس، عربستان و دیگر کشورهای غربی دارند در تلاش هستند تا با نواختن ساز مخالف مردم را از حضور در انتخابات منصرف کنند  اما دنیا این را بداند خارج نشینان و معاندین هرگز به آرزوی خود نخواهند رسید چرا که ملت بصیر ایران با ترفند های آنها به خوبی آشنا هستند و ما اگر در کشور مشکلاتی داریم این موضوع مربوط به خودمان هست و هرگز اجازه دخالت به افراد بیگانه را نخواهیم داد.

وی خاطر نشان کرد: برخی رسانه های خارجی با انتشار مطالبی کذب می گویند که اهل سنت در انتخابات شرکت نمی کنند؛ اما اهل سنت و اهالی سیستان و بلوچستان به ویژه مردم سراوان در انتخابات شرکت خواهند داشت همانطوری که در سنوات گذشته بیشترین میزان مشارکت را در پای صندوق های رای داشته اند اینبار نیز حماسه ای دیگر از جنس حضور با انگشت جوهری خود رقم خواهند زد.

بزرگ طایفه دهواری اذعان کرد: انتخابات پیش رو فرصت مناسبی است که مردم با یک انتخاب آگاهانه و اصلح بستر مناسب را برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی فراهم کنند پس به نوعی می توان گفت که مردم با انتخابی که انجام می دهند نوع سرنوشت خود را مشخص خواهند کرد.


دهواری گفت: میزان بالای مشارکت مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات نشان می دهد که به چه میزان نسبت به انجام وظیفه ملی، اجتماعی و شرعی خود آگاه هستند که با مشارکت حداکثری بصیرت و آگاهی خود را به نمایش می گذارند و در انتخابات پیش رو نیز بار دیگر نقشه دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۳۶


ارسال