دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۳
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سراوان:
هر رأی یک سنگر مقابل دشمن/ حضور در انتخابات گره گشای مشکلات اقتصادی خواهد بود
 
حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار گفت: شکلات اقتصادی بهانه ای برای عدم حضور نمی تواند باشد بلکه حضور ما می تواند گره گشای مشکلات اقتصادی باشد.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: طبق فرمایشات گوهر بار مقام معظم  رهبری انتخابات یک تکلیف شرعی، دینی و یک وظیفه ملی همه ایرانیان است که با حضور گسترده خود در پای صندوق های رأی مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و سایر دشمنان خواهند زد.
 
وی افزود: مهم ترین مبارزه ملت ایران در حال حاضر حضور در پای صندوق های رأی است همانگونه که شهدا در هشت سال دفاع مقدس در سنگر ها در مقابل تیر، ترکش و خمپاره دشمن مقاومت کردند و پیروز شدند امروز هم هر رأی ما یک سنگر مقابل دشمنان است.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سراوان گفت: مشروعیت نظام مقدس جمهوری و دولت آینده که بتواند  در صحنه سیاسی مقابل دشمنان ایستادگی کند پشتوانه مردمی است که در انتخابات رقم خواهد خورد، 28 خرداد ملت غیور ایران باردیگر مقابل دشمنان قد علم خواهند کرد و به ندای مقام معظم رهبری لبیک می گویند.
 
نورایی یار ادامه: مشکلات اقتصادی مختص ایران نیست، تمام جهان با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند
علی رغم اینکه چهل و اندی سال مورد تحریم واقع شده ایم اما باز هم ملت ایران مقابل زیاده خواهی آنها می ایستند.

وی خاطر نشان کرذ: منکر این نیستیم که باید دولت مردان در حوزه اقتصاد و معیشت مردم که امروز گریبانگیر اقشار مختلف مردم جامعه شده باید تلاش کنند اما این آمریکاس که معیشت مردم را به گروگان گرفته است.

این مقام مسئول گفت: امروز به دولت انقلابی و جهادی نیاز داریم که مقابل زیاده خواهی امریکا بایستند و هم مشکلات اقتصادی و معیشت مردم را حل کند.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار اذعان کرد: مشکلات اقتصادی بهانه ای برای عدم حضور نمی تواند باشد بلکه حضور ما می تواند گره گشای مشکلات اقتصادی باشد پس با حضور در پای صندوق های رأی ضمن اینکه به وظیفه شرعی خود عمل خواهیم کرد برای حل مشکلات اقتصادی با یک انتخاب اصلح گام های اساسی را بر خواهیم داشت.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۵۶


ارسال