سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳
امام جمعه سراوان مطرح کرد؛
مدیریت جهادی راه گشای حل مشکلات سراوان/ قطعی مکرر آب در بحران کرونا مشکل مردم را دوچندان کرده است
 
حجت اسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: با مدیریت جهادی، همکاری و برنامه ریزی مناسب می توان بسیاری از مشکلات به وجود آمده در سطح شهرستان را مرتفع ساخت.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران علی رغم تمامی معضلات و مشکلات خدمات ارزشمندی در سراوان ارایه شده که در نوع خود بی نظیر است.

وی افزود: امروز مشاهده می شود برخی از مسئولین سراوان نسبت به بعضی از مسائل بی‌توجه هستند که این موضوع مردم را در گرفتاری و رنج قرار داده است.

امام جمعه سراوان اضافه کرد: مدیری که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشغول به فعالیت است باید پاسخگوی مشکلات شهروندان باشد، زمانی که تلفن خود را خاموش می کند چگونه می تواند درد دل مردم را بشنوند و برای حل آن برنامه ریزی کنند؟

حجت الاسلام و المسلمین بامری ادامه داد: در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا هستیم، کادر درمان تلاش ها و مجاهدت های فراوانی انجام داده اند که قابل ستایش است، مدیریت جهادی در این برهه از زمان کارگشای بسیاری از مسائل است اما برخی از مسئولین حوزه سلامت در شهرستان جهادی عمل نمی کنند و این موضوع منجر به گلایه مندی شهروندان شده است.

وی خاطر نشان کرد: از سوی دیگر شهروندان سراوانی از قطعی مکرر آب در سطح شهرستان ابراز گلایه دارند، امروز که دربحران شیوع موج جدید و همه گیری کرونا قرار گرفته ایم نباید رنجی بر رنج های مردم بیافزایم.

امام جمعه سراوان قطعی مکرر آب در برخی از مناطق آنهم در بحران کرونا مشکلات مردم را دوچندان کرده است که باید این مشکلات در اسرع وقت مرتفع شود، گفت: طبق بررسی های انجام شده برخی از مردم هفته هاست از داشتن آب محروم هستند که این مشکل با همکاری، برنامه ریزی صحیح و مدیریت جهادی  و انقلابی قابل حل است که از دست اندرکاران مربوطه و مسئولین استانی این انتظار می رود هم در بحث مهار ویروس کرونا و هم رفع معضل قطعی پی در پی آب در شهرستان توجه ویژه ای داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۵۷۵


ارسال