پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۰
به صورت سرزده انجام شد؛
بازدید فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از مرکز تجمیعی واکسیناسیون سیب و سوران
 
سردار شفاهی به صورت سرزده از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید 19 سیب و سوران بازدید کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ سردار شفاهی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شهرستان سیب و سوران به صورت سرزده بازدید و از تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت در این خطه از کشور قدر دانی کرد.

ایوب کرد تمینی رئیس مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران در حاشیه این بازدید گفت: انجام واکسیناسیون گروه های هدف و قرنطینه از اولیت های اصلی حال حاضر در بحران کرونا و رهگیری موارد مثبت کووید 19 است.

وی افزود: در شهرستان سیب و سوران ۶۵ درصد گروه های هدف توسط نیروهای تلاشگر بهورز، کاردان، کارشناسان و پزشکان واکسینه شده اند و در تلاش هستیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانیم شاخص واکسیناسیون در شهرستان را به بالای 90 درصد برسانیم.

این مقام مسئول گفت: در این برهه از زمان به کمک مردم نیاز داریم و از همه شهروندان و گروه های هدف  درخواست می کنیم جهت دریافت واکسن خود در روستاها به مراکز خدمات جامع سلامت و در شهر سوران به دبیرستان کار و دانش مراجعه کنند.

کرد تمینی اذعان کرد: افرادی که واکسن کووید19 را دریافت کرده‌اند به فاز شدید بیماری دچار نمی‌شوند و  فوت بر اثر کرونا نخواهیم داشت.

وی در پایان خواستار رعایت شیوه نامه های بهداشتی و عدم حضور در تجمعات و همچنین جدی گرفتن استفاده از ماسک در اماکن عمومی شد.

لازم به ذکر است فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان دُز دوم واکسن کرونا را در مرکز تجمیعی واکسیناسیون سیب و سوران دریافت کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۷۸۶


ارسال