سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: تحریف یکی از قدرتمند ترین ابزار دشمن برای کمرنگ جلوه دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی است که باید در این زمینه بصیرت افزایی داشته باشیم.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیار زیادی در باب خدمت رسانی و ایجاد زیرساخت های متعدد برای رفاه حال هموطنان داشته که در طول تاریخ ایران اسلامی بی نظیر بوده اما مشکلاتی داریم که نباید دشمنی دشمنان را در بروز این عوامل به فراموشی سپرد.

وی افزود: در طول تاریخ دشمنان حربه های متعددی را علیه انقلاب اسلامی ایران روا داشتند که با روی کار آمدن دولت انقلابی بیشتر هم می شود که باید قدرتمند تر وارد میدان شویم.

امام جمعه سراوان با اشاره به معارفه استاندار جدید سیستان و بلوچستان، گفت: همانگونه که مردم برای حل مشکلات و گرفتاری های به آیت الله رئیسی امید دارند، استاندار جدید سیستان و بلوچستان نیز باید این امید را در دل مردم استان زنده و در تراز یک دولت انقلابی رفتار و فعالیت کند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری ادامه داد: اگر قرار است استاندار جدید در باب مدیران استان تغییراتی ایجاد کند انتظار می رود افراد انقلابی، جهادی و فساد ستیز که برای حل مشکلات مردم به صورت شبانه روزی تلاش می کنند انتخاب و منصوب شوند.

وی اذعان کرد: نگاه فساد ستیزی باید بین مسئولین و مردم به یک فرهنگ تبدیل شود و انسان های چپاول گر از صحنه خارج شود تا شاهد پیشرفت و آبادانی استان باشیم.

خطیب نماز جمعه سراوان با بیان اینکه در آستانه هفته دفاع مقدس قرار گرفته ایم، خاطر نشان کرد: دفاع مقدس مکتب خانه های بود برای بندگانی در تراز مکتب اسلام تربیت یافتند و بندگی خدا را در عمل، رفتار و مجاهدت خود به نمایش گذاشتند.

حجت الاسلام و المسلمین بامری اضافه کرد: بندگی خدا در دفاع مقدس در بین مجاهدان راه خدا تجلی پیدا کرد که یاد آور انسان های سراسر نور بود که مقابل ظلم و هجمه های دشمنان صفاک، قلدران و چپاول گران عالم قرار گرفتند و به فرماندهی امام راحل (ره) مقابل صف کشیدگان ظالم، قلدر و تا دندان مسلح با دلی پر از ایمان و دست خالی و ایستادند و پیروز شدند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از قدرتمند ترین ابراز دشمن مسئله تحریف است که در ادوار مختلف تاریخ از میان پیامبر (ص) تا کنون ادامه داشته که باید مقابل این سیاه نمایی دشمن همواره بصیرت افزایی داشته باشیم.

امام جمعه سراوان در پایان به تیراندازی هایی که شبانه در شهرستان صورت می گیرد که موجب رعب و وحشت شهروندان شده واکنش نشان داد و از متولیان امر خواست که به صورت قاطع با این افراد برخورد قانونی داشته باشند و کوتاهی از هیچ فردی در این زمینه قابل قبول نیست که نتوانند مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دهند.

انتهای ‌پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۸۳


ارسال