جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ,3 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس اداره صمت سراوان در واکنش به انتشار فیلم اعتراضی شهروند سراوانی نسبت به کیفیت پایین ماسه، گفت: شهروندان تخلفات را جهت بررسی و برخورد قانونی به موقع اطلاع دهند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ در روزهای اخیر کلیپ اعتراضی یک شهروند سراوانی نسبت به پایین بودن کیفیت ماسه در شبکه های اجتماعی منتشر شد که فرد معترض  این اقدام را خیانت در حق مردم دانست و در ادامه خواستار پیگیری و برخورد قاطع با متخلفان شد.

مسعود ملازهی رئیس اداره صمت سراوان در این رابطه به خبرنگار ما گفت: در سراوان پنج واحد سنگ شکن در حال فعالیت است که بارها به شهروندان توصیه شده به محض مشاهده هر نوع تخلف موضوع را به اداره صمت جهت پیگیری و برخورد قانونی اطلاع دهند.

وی افزود: حداقل انتظار ما از شهروند سراوانی که فیلم اعتراض آن در شبکه های اجتماعی منتشر شده این است که اعلام کند ماسه را از کدام واحد خریداری کرده تا کارشناسان و بازرسان اداره صمت بررسی های لازم را انجام دهند.

این مقام مسئول ادامه داد: ماسه سیمان کاری، بلوک و آجر چینی متفاوت است و خاک به کار رفته برای هر یک از موارد ذکر شده تفاوت دارد که باید قبل از خرید به واحد فروش اعلام شود.

ملازهی خاطر نشان کرد: اما پس از انتشار اعتراض شهروند سراوانی بدون فوت وقت این موضوع در دستور کار قرار گرفت که در پیگیری ها مشخص شد ماسه به صورت رایگان در اختیار فرد قرار گرفته است و هزینه ای بابت بار ماسه دریافت نشده است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۲۰


ارسال