يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۰
رئیس اداره ورزش و جوانان مهرستان مطرح کرد؛
اجرای برنامه های متنوع ورزشی در هفته دفاع مقدس/ هشت سال جنگ تحمیلی نمونه بارز ایستادگی و مقاومت دلاورمردان ایران بود
 
عبدالصمد ناظری گفت: هشت سال دفاع مقدس نمونه بارز ایستادگی، مقاومت، شجاعت و دلاور مردیهایی بود که با خون خود نهال انقلاب را آبیاری کردند تا امروز ما بتوانیم در امنیت و آرامش به زندگی خود بپردازیم.
به گزارش عصرهامون؛ عبدالصمد ناظری رئیس اداره ورزش و جوانان مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، رشادت ها و دلاور مردیهای هشت سال دفاع مقدس و برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مهرستان فعالیت مختلف ورزشی در سطح شهرستان با همکاری اداره ورزش و جوانان، ناحیه سپاه مهرستان و بسیج ورزشکاران برگزار شد.

وی افزود: در طول هفته دفاع مقدس در راستای توسعه ورزش همگانی همایش کوهپیمایی در دامنه کوه بیرک مهرستان با حضور نیروهای بسیجی و شورای اداری و همچنین همایش پیاده روی عمومی خانوادگی با حضور گسترده مردم در سطح شهر مهرستان برگزار که به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهداء شد.

این مقام مسئول ادامه داد: در طول هفته دفاع مقدس برنامه ریزی هایی برای برگزار مسابقات فوتسال کارکنان، مسابقات تنیس روی میز و جشنواره بازیهای بومی محلی در روستاها و بین بسیجیان و سربازان انجام پذیرفت که در طول هفته دفاع مقدس پیگیری شد و قهرمانان در رشته های مختلف با اهدای جوایز و الواح تقدیر و قهرمانی تجلیل به عمل آمد.ناظری خاطر نشان کرد: هشت سال دفاع مقدس نمونه بارز ایستادگی، مقاومت، شجاعت و دلاور مردیهایی بود که با خون خود نهال انقلاب را آبیاری کردند تا امروز ما بتوانیم در امنیت و آرامش به زندگی خود بپردازیم.

وی گفت: امروز وظیفه داریم تا در جبهه های جدید فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ... با کار جهادی در راستای رضایت مردم کار کنیم تا مثل همیشه دشمن را ناامید کنیم و ایران را بیش از پیش قوی بسازیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۱۲۲


ارسال