شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ,16 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵
در قالب طرح اطعام و احسان حسینی؛
۲هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم میان نیازمندان دیار نخل و نگاره توزیع شد
 
فرمانده سپاه سراوان گفت: به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) و به نیابت از شهید حاج قاسم سلیمانی در طرح اطعام و احسان حسینی ۲ هزار و ۲۰۰پرس غذای گرم میان نیازمندان سراوانی توزیع شد.
به گزارش عصرهامون؛ احمد مالدار فرمانده سپاه سراوان در گفت و گو با شستون بیان: سپاه پاسداران با همکاری دیگر ارگان ها و نهاد ها به مناسبت های مختلف اقدام به توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و کمک مومنانه می کند.

وی افزود: ظهر امروز پنجشنبه ۱۵ مهرماه نیز به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) به نیابت از شهید حاج قاسم سلیمانی در طرح اطعام و احسان حسینی سپاه شهرستانی با همکاری آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی (ع) شهرستان اقدام به طبخ غذای گرم کرد.

این مقام مسئول اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ۲ هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم میان نیازمندان و محرومین نقاط مختلف شهرستان پخت و با همکاری حوزه های مقاومت بسیج توزیع شد.

مالدار با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای محرومیت زدایی، خاطر نشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها مختل و شماری از خانوارها از نظرت معیشت در تنگنا قرار گرفتند که سپاه پاسداران با توزیع بسته های غذایی، غذای گرم، پک های بهداشتی و دیگر اقلام اقدام به محرومیت زدایی در قالب رزمایش کمک مومنانه کرده است.

وی اذعان کرد: همچنین در هفته دفاع مقدس و به مناسبت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص)، شهادت امام حسین مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) ۲۰۰ بسته معیشتی توسط بسیجیان جهادگر حوزه‌های مقاومت تحت امر سپاه شهرستانی بین مستضعفین و بیماران متاثر از کرونا توزیع شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۴۱۵


ارسال