دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱
فرماندار سراوان مطرح کرد؛
کارنامه درخشان بسیج در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی/ بسیجیان در برقراری امنیت پایدار خوب عمل کردند
 
سعید تجلیلی گفت: بسیجیان در بحران کرونا با روحیه ایثار به صورت جهادی پا در میدان مقابله با کووید 19 گذاشتند و در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی خوش درخشیدند.
به گزارش عصرهامون؛ سعید تجلیلی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: امام راحل در سال 58 فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را صادر کرد که اگر دقت کنیم مشاهده می شود ارتش بیست میلیونی که مد نظر امام (ره) بود در دفاع مقدس و بحران های مختلف نقش موثری را ایفا کرده است.

وی افزود: نقش آفرینی بسیج در جامعه به گونه ای بوده که در همه صحنه ها حضور فعال و جدی داشته است.

این مقام مسئول ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا در کشور باز هم بسیجیان به صورت جهادی پا در میدان مقابله با این ویروس منحوس گذاشتند و در زمینه گند زدایی، محرومیت زدایی، کمک به محرومین، تهیه بسته های معیشتی  و توزیع بین مردم و در طرح شهید سلیمانی که به صورت خانه به خانه اجرا شد حضور فعال و موثر داشتند.

تجلیلی خاطر نشان کرد: بسیجیان در بیمار یابی  و در موضوع آگاه بخشی مردم در خصوص انجام واکسیناسیون که بسیار مهم است یاریگر کادر درمان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان بودند و در واقع می توان گفت کارنامه بسیجیان در این زمینه درخشان است.

وی اذعان کرد: در دفاع مقدس بسیجیان همواره جلودار بوده اند و در همه عرصه ها و دفاع از کشور  و خاک جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه و بدون ترمز حضور داشتند که رشادت های بی نظیری را نشان دادند.

فرماندار سراوان اظهار کرد: همجنین در عرصه امنیت پایدار در مرزها و کشور باز هم حضور و نقش آفرینی بسیجیان پر رنگ بوده و در این زمینه نیز بسیار خوب ورود کردند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۸۵


ارسال