دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶
بزرگ طایفه درازهی مطرح کرد؛
رضایتمندی مردم از عملکرد بسیجیان در مقابله با کووید19/ اجرای طرح شهید شوشتری موفقیت آمیز بوده است
 
ارانی درازهی گفت: با کمک بسیجیان مدافع سلامت اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی جهت توزیع ماسک در مناطق محروم برای مهار کووید 19بسیار کارساز بود که امروز شاهد رضایتمندی مردم از عملکرد بسیح در حوزه بهداشت و درمان هستیم.
به گزارش عصرهامون؛ بارانی درازهی یکی از سران طوایف سراوانی در گفت و گو با شستون بیان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور بسیج پیشگام نسبت به دیگر ارگان ها پا به میدان گذاشت و با تشکیل تیم ها و گروه های مختلف در زمینه گند زدایی معابر، ویزیت رایگان، تهیه و توزیع بسته های معیشتی، توزیع پک های بهداشتی به صورت رایگان در نقاط مختلف کشور ایفای نقش کردند که می توان گفت نقش بسیجیان جهت کنترل کرونا در سطح کشور بسیار تاثیرگذار بوده است.

وی افزود: با کمک بسیجیان مدافع سلامت اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی جهت توزیع ماسک در مناطق محروم برای مهار کووید 19بسیار کارساز بود که امروز شاهد رضایتمندی مردم از عملکرد بسیح در حوزه بهداشت و درمان هستیم.

بزرگ طایفه درازهی اضافه کرد: بسیجیان شیعه و اهل سنت این منطقه در برقراری امنیت پایدار به صورت جهادی و با وحدت، انسجام و همبستگی در کنار یکدیگر نقش آفرینی می کنند و هرگز اجازه پیشروی دشمنان به خاک کشور را نخواهند داد.

درازهی خاطر نشان کرد: ایثار و فداکاری بسیجیان در ایجاد امنیت در سیستان و بلوچستان قابل تحسین است و که امنیت و آرامش امروز جامعه به خار چشم دشمن تبدیل شده است.

وی گفت: یکی از رسالت های اصلی بسیج زدودن غبار محرومیت در نقاط محروم و کم برخوردار است که با حضور جهادگران بسیجی در جاده سازی، احداث خانه محرومین، ساخت مدرسه و حوزه علمیه، کمک به کشاورزان در جمع آوری محصولات کشاوری و هرس نخیلات و دیگر زمینه ها عملکرد خوبی از بسیج سازندگی را در این منطقه شاهد بودیم.

بزرگ طایفه درازهی اذعان کرد: نکته حائز اهمیت حضور بسیجیان و اجرای طرح شهید شوشتری در مناطق مرزی در جهت تامین امنیت و آرامش بوده که بسیار موفق عمل کردند و امروزه امنیت بسیار خوب و پایداری در سطح استان داریم.

انتهای پیام/خ
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۷۹۲


ارسال