دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸
در دومین روز از هفته بسیج صورت گرفت؛
اجرای صبحگاه مشترک دانش آموزی در مهرستان/ یادواره شهید اسکندر جنگی زهی برگزار شد
 
صبحگاه مشترک دانش آموزی و یادواره شهید اسکندر جنگی زهی به مناسبت هفته بسیج در‌ مهرستان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، صبحگاه دانش آموزی در دومین روز هفته بسیج با حضور محمد رفیع دهواری فرماندار مهرستان، حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهرستان و جمعی از فرهنگیان و دانش‌آموزان در مدرسه نمونه نام آوران مهرستان برگزار شد.

حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در حاشیه این مراسم به رشادتهای دانش آموزان بسیجی در عرصه علم و دانش پرداخت و گفت: دانش آموزان بسیجی وار در عرصه فراگیری علم ودانش گام بردارند زیرا آینده کشور به دست دانش آموزان رقم می خورد.

وی با اشاره به شعار روز شمار دومین روز هفته بسیج که "بسیج؛علم و پژوهش"است، افزود: دانش آموزان برای فتح قله های علم و دانش باید بسیجی وار پابه عرصه بگذارند و راه دانشمندان هسته‌ای ایران که توسط استکبار و اسرائیل خونخوار و جیره خواران داخلی به شهادت رسیدند را ادامه دهند.

این مقام مسئول به پذیرفته شدگان کنکور سراسری مهرستان اشاره ای کرد و گفت: فرزندان مهرستان در این آزمون سرنوشت ساز نشان دادند که باگامهای استوار و بسیجی در عرصه علم و دانش از شهرستان های همجوار پیشه گرفتند و این موجب افتخار معلمان و مردم شهرستان است.

همچنین یادواره شهید اسکندر جنگی زهی در مسجد حضرت محمد رسول‌الله (ص)محله نوک آباد شهرستان مهرستان برگزار شد که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهرستان در این برنامه ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهیدان و شهید جنگی زهی بیان کرد: شهید اسکندر جنگی زهی آبروی این محله و شهرستان است، برگزاری یادواره ها باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین قوت قلب برای خانواده های معظم شهیدا که بدون هیچ چشم داشتی فرزندانشان را تقدیم انقلاب کردند است.

وی با اشاره به اینکه صندلی هر یک از مدیران ادارات نتیجه خون ۷۰‌شهید گلگون کفن است افزود: مسئولین برای حفظ خون شهدا و انقلاب باید بسیجی وار جهت محرومیت زدایی و خدمت به مردم شهرستان قدم‌های استوار بردارند، چنانچه کم‌ کاری صورت گیرد مدیون خون شهدا هستند.

در پایان ضمن اهدای لوح سپاس از خانواده معظم شهید،درازهی معاون فرماندار قول خاکریزی، جدول گذاری و در صورت امکان آسفالت کوچه های این محله که خانواده های معظم شهیدان جنگی زهی و صادقی ساکن هستند را داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۸۰۴


ارسال