پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین مهدی عودی جفری گفت: نمایشگاه های متعدد در هفته بسیج برپا شد که فرهنگ ایثار و شهادت را به خوبی مخابره می کرد، یقینا فعالیت های دیگر در نهادها به مناسبت هفته بسیج برگزار شد که قابل ستایش است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی عودی جعفری امام جمعه موقت سراوان بیان کرد: یکی از کارهای بسیار قشنگ و بزرگی که در هفته بسیج رخ داد برگزاری یادواره شهدای شهرستان سراوان بود که به همت سپاه این مهم حاصل شد و در کنار این یادواره اجتماع بزرگ بسیجیان و تجدید میثاق با شهدا  صورت گرفت.

وی افزود: اگر امنیت و آرامش داریم و بدون دغدغه به کارهای روزمره خود می پردازیم به برکت خون شهدا و نیت خالص نیروی نظامی، انتظامی و امنیتی است که شبانه روز دغدغه این را دارند که گزندی به مرزها و کشور ما وارد نشود که باید قدر دارن تلاش های این نیروها باشیم.


امام جمعه موقت سراوان گفت: نمایشگاه های متعدد در هفته بسیج برپا شد که فرهنگ ایثار و شهادت را به خوبی مخابره می کرد، یقینا فعالیت های دیگر  در نهادها  به مناسبت هفته بسیج برگزار شد که قابل ستایش است.

حجت الاسلام و المسلمین عودی و جعفری خاطر نشان کرد: سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به کشور اتفاق مهمی بود که در این هفته رخ داد، که پیرامون دسترسی های انرژی اتمی و آژانس بین المللی مواردی مطرح شد اما نتیجه ای برای آژانس بین المللی انرژی اتمی حاصل نشد.

وی اذعان کرد: این دسترسی زمانی سلب شد که آمریکا از برجان یکطرفه خارج شد و از بسیاری از تعهدات خود عبور کرد و این سلب دسترسی برای آمریکایی ها و کشورهای اروپایی و حتی همسایگان ناراحت کننده است.

امام جمعه موقت سراوان با بیان اینکه دشمنان غنی سازی اورانیوم با غلضت ۶۰ درصد به شدت وحشت دارند، اظهار کرد: بارها مقام معظم رهبری و سایر مسیولین اعلام کردند بحث هسته ای ایران صلح آمیز است اما آنها ترس و‌ وحشت دارند آنم هم صرف از قدرت نظامی نیست، وحشت آنها از اعتقادی است که مردم ایران دارند
از مکتبی است که حاج قاسم سلیمانی به وجود آورده و شاید بعضی در داخل غافل باشند از این‌عمق ترس و وحشت اما آنها به خوبی درک کرده اند که ترس و وحشت حقیقی است که برای آنها ایجاد شد.

حجت الاسلام و المسلمین عودی جعفری تصریح کرد: حرکت غرور آفرین نیروی دریایی که بار دیگر مشتی محکم به دهان آمریکا که خود را ابر قدرت می داند بود که نفتکش را از چنگال ستمگر آمریکا بدون هیچ ترس و هراسی خارج کنند که این حرکات باعث افتخار ایران است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۹۷۱


ارسال