سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۵
طرح هجرت تابستانه دانش آموزان سیستانی آغاز شد
 
مراسم افتتاحیه ی طرح هجرت ۳ با حضور مسئولین شهرستان زابل در خانه معلم تشکیل شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا: مراسم افتتاحیه ی طرح هجرت ۳ با حضور ناظری فرمانده سپاه زابل،راهداری معاون فرماندار، مسئولین آموزش و پرورش زابل و بنجار و دیگر مسئولین سپاه و ادارات در محل خانه معلم زابل برگزار شد.
محمد ناظری فرمانده سپاه زابل در این مراسم اظهار کرد: بسیجیانی که در طرح هجرت به خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند، انسان‌هایی هستند که نیازی به ناظر و نیروی کنترل کننده ندارند و خودکنترل هستند.
وی هدف از اجرای طرح هجرت را ارتقای توانمندی و مشارکت دانش آموزان در فعالیتهای گروهی عنوان کرد و گفت: طرح هجرت می تواند عامل بسیار مهمی در تربیت روحی و اخلاقی دانش آموزان در عرصه های کار و مشارکت در اجرای این طرح با وضعیت موجود می تواند کمک و همیاری در جهت رفع مشکلات موجود باشد که قابل تقدیر است.
فرمانده سپاه زابل با اشاره به اینکه یکی از بسترهای مهم رشد و تعالی جوانان و نوجوانان مشارکت فعال و شاداب آنان در سازندگی مادی و معنوی جامعه است،گفت: بسیج دانش‌آموزی شهرستان زابل در راستای تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر به‌کارگیری دانش آموزان در ساخت‌وساز مدارس با کمک متولیان امر تعلیم و تربیت در آموزش‌ و پرورش و با ارائه طرح مشارکت دانش آموزان در فعالیت‌های عمرانی سعی در فراهم کردن زمینه‌های لازم برای مشارکت اجتماعی جوانان و نوجوانان را دارد.
ناظری تصریح کرد: در طرح هجرت می‌توان با ایجاد روحیه تعاون و خودباوری در دانش آموزان از توانمندی و ابتکارات آن‌ها گوشه‌ای از کمبودهای موجود در مدارس را به دست دانش آموزان که صاحبان مدارس هستند مرتفع کرد.
در پایان این مراسم مسئولین در یکی از مدارس مجری طرح هجرت 3 حضور پیدا کرده و از نزدیک شاهد فعالیت دانش آموزان در بهسازی مدرسه شدند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۲۱۶


ارسال