سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۹
مسابقه اینترنتی" بانوی معصوم" در سیستان و بلوچستان بر گزار شد
 
به‌‌ مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و دهه کرامت، مسابقه اینترنتی بانوی معصوم ویژه عموم بانوان برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا: به‌‌مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و دهه کرامت، مسابقه اینترنتی بانوی معصوم ویژه عموم بانوان استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
هانیه اعرابی کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی زابل در این خصوص گفت: به‌‌ مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و دهه کرامت، مسابقه اینترنتی بانوی معصوم ویژه عموم بانوان سراسر استان از روز ولادت حضرت معصومه(س) آغاز و تا پایان دهه کرامت ادامه خواهد داشت.
کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی زابل افزود: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت جمعیت بانوان فرهیخته، ثبت نام کرده و پس از مطالعه متنی که پرسش از درون آن می‌باشد، جواب سؤال را ارسال و در قرعه کشی مسابقه شرکت داده خواهند شد.
وی با بیان اینکه این مسابقه از طرف جمعیت بانوان فرهیخته امور بانوان اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان طراحی شده است،گفت: به تعداد ۱۲ نفر از شرکت‌کنندگانی که پاسخ صحیح را ارسال کنند جوایزی اهدا خواهد شد.
اعرابی روز میلاد آن حضرت را فرصتی مغتنم برای معرفی الگوی عفت و پاکدامنی به دختران جوان جامعه دانست و تصریح کرد: اسلام برای دختران ارزش و اهمیت زیادی قائل شده به طوری که خداوند متعال می فرمایند کسی که صاحب فرزند دختر می‎شود باید نماز شکر به جا آورد این در حالی است که اعراب دوره جاهلیت دختران را مایه ننگ خود می دانستند. وی در ادامه خاطرنشان کرد: روز میلاد کریمه اهل بیت (ع) و روز ملی دختر تلنگری است برای همه آن هایی که در مورد دختران مسئول هستند زیرا دختران خیر کثیر بوده و منشأ بسیاری از خیرات و برکات هستند که متاسفانه بسیاری، از نقش مهم دختران غافل شده و آن را دست کم می گیرند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۲۹۷۰


ارسال