فرماندار هیرمند :

سالن ورزشی چند منظوره در شهرستان هیرمند به مناسبت هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت

10 شهريور 1394 ساعت 8:10

به مناسبت هفته دولت سالن ورزشی چند منظوره در شهر دوست محمد شهرستان هیرمند مورد بهره برداری قرار گرفت.


به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از اوشیدا: به مناسبت هفته دولت سالن ورزشی چند منظوره در شهر دوست محمد شهرستان هیرمند مورد بهره برداری قرار گرفت.

محمد علی پیری فرماندار شهرستان هیرمند گفت: شهرستان هیرمند برای رشد و توسعه بیشتر نیازمند اختصاص اعتبارات و اهتمام ویژه مسئولان است لذا باید با برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر اندیشیده شده مسیر تحولات اساسی در این شهرستان را طی کنیم.

پیری خاطرنشان کرد: توجه به نیازها و خواسته‌های جوانان این شهرستان یکی از مهمترین مسائلی است که باید مرتفع شود.

وی بیان داشت: رفع مشکلات بیکاری، احداث و راه‌اندازی سالن‌های ورشی، ایجاد مراکز فرهنگی و ... از مهمترین نیازهایی است که می‌تواند از دغدغه‌های جوانان نیز محسوب شود.

فرماندار هیرمند خاطرنشان کرد: در قانون اساسی آمده که محور توسعه روستا ها هستند اما آن ها در این بین نادیده گرفته شده اند و این در حالی است که اکثر ورزشکاران ما از دل روستاها برآمده اند که باید به آنها توجه بیشتری کرد.

وی با تاکید بر توجه به روستاها و مناطق محروم اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان به جز مراکز استان ها باید نگاه به مراتب ویژه تری به شهرستان ها و روستاها داشته باشد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 73598

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/73598/سالن-ورزشی-چند-منظوره-شهرستان-هیرمند-مناسبت-هفته-دولت-مورد-بهره-برداری-قرار-گرفت

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/