پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ,16 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۰
17 شهریور نماد مقاومت ملت ایران است
 
سرپرست واحد زابل گفت: جامعه دانشگاهی در راستای رسالت بسیار مهم حفظ ارزش های نظام و انقلاب باید در پاسداشت خون پاک شهیدان والا مقام بکوشد .
به گزارش سرویس مذهبی عصر هامون به نقل از اوشیدا: محمد مجوزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل اظهار کرد: هفده شهریور، روز حماسه پیروزی خون ملت مجاهد ایران بر شمشیر طاغوت بود، روزی که خون انسان‌هایی پاک بر زمین ریخت و از ثمره آن درخت تنومند و با شکوه جمهوری اسلامی به بار نشست. مردم جان برکف، دلیر و غیور و جوانان شجاع و با ایمان، در این روز چون سیلی خروشان به خیابان‌ها جاری گشته و بر ضد رژیم پهلوی شعار دادند و مخالفت آشکار خود را فریاد زدند.

سرپرست واحد زابل گفت: مرد و زن، پیر و جوان، همه در حمایت از پیشوای خود از جان شیرین گذشتند تا مردم ایران پیروز و سربلند باشند. درود بر شهیدان یوم الله ۱۷ شهریور که غریو اللّه اکبرشان، چون آذرخشی سهمگین، نعره‌های غرورآمیز و مستانه طاغوتیان را در هم شکست و امید ماندگاری آنان را در ایران اسلامی، به یأس مبدل ساخت و مردم ایران را در مبارزه با رژیم شاهنشاهی مصمم‌تر کرد.

وی تصریح کرد: جامعه دانشگاهی در راستای رسالت بسیار مهم حفظ ارزش های نظام و انقلاب باید در پاسداشت خون پاک شهیدان والا مقام بکوشد و در تبیین جان فشانی‌های این شهدا در راه پیروزی و اعتلای انقلاب اسلامی تلاش کند.

مجوزی افزود: این روز نماد مقاومت و ایستادگی ملت غیور ایران در مقابل ستمگران و رژیم طاغوت است ملتی که با حضور سلحشورانه خود در مقابل رژیم ستمشاهی مقاومت و ایستادگی کردند و نسبت به طاغوت زمان اعلام انزجار و نفرت نشان دادند.

انتهای پیام/0720
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۴۱۴۷


ارسال