سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۹
فرمانده انتظامي مهرستان:
امنیت مهرستان مرهون همدلی خانواده های پرسنل نیروی انتظامی است
 
فرمانده انتظامي شهرستان مهرستان همراهي و همدلی خانواده های پرسنل نیروی انتظامي را موجب تقویت روحیه، افزايش کارايي و توان پرسنل عنوان کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از با مهرستان، سرهنگ دوم علیرضا یوسفی از فداكاری ها، همدلی ها و همراهی های همسران، خانواده ها و فرزندان نیروی انتظامی تجلیل کرد و افزود: خانواده های کارکنان انتظامی باید همواره به داشتن چنین مردانی احساس عزت و افتخار كنند.
وي در ادامه همراهي خانواده ها با کارکنان انتظامي را موجب ارتقاء انگيزه و همدلي و همزباني آنان در انجام ماموريت ها دانست و افزود: بحمدالله نیروی انتظامي شهرستان مهرستان توانسته است موفقيت هاي چشمگيري را در حوزه هاي مختلف در سطح استان کسب کند.
وی با اشاره به همراهی شهروندان با نیروی انتظامی اظهار داشت: اقتدار پليس با همدلي و همزباني شهروندان و مسئولين در انجام ماموريت ذاتي ناجا که امنيت و آرامش است تبلور مي يابد.
یوسفی در ادامه به جنگ نرم دشمنان اشاره و تصریح کرد: امروز خطر شبکه هاي اجتماعي بيشتر از ماهواره است و در اين خصوص همه وظيفه داريم تا نسبت به آگاه سازي جامعه اقدام نماييم.
فرمانده انتظامي شهرستان مهرستان به نقش برجسته فرهنگیان در آگاه سازی قشر جوان تاکید و خاطرنشان کرد: فرهنگيان سنگربانان فرهنگي امنيت کشور هستند که با گسترش تفکر بسيجي و آشنا ساختن دانش آموزان با افکار بلند شهداي گرانقدر می‌توانند بر قشر جوان جامعه تاثیرگذاری داشته و آنها را آگاه کنند.
وی بیان داشت: فرهنگیان که معلمان تعلیم و تربیت جامعه هستند، پیش‏قراولان بیداری و روشنگری جامعه محسوب می شوند و در آگاه سازی جامعه نقش مهمی دارند و باید این نقش را با جدیت ایفا کنند.
سرهنگ دوم یوسفی با اشاره به اولويت هاي اساسي پليس در شهرستان مهرستان خاطرنشان کرد: امسال 14 اولويت ماموريتي در حوزه انتظامي تعيين شده که پايه اين اولويت ها دين باوري، ولايت مداري، همدلي و همزباني با مردم، صحت عمل کارکنان در سايه رشد و تعالي فردي و سازماني است.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۶۰۷۸
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال