پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۳
حفظ و نگهداری سوخت بعنوان یک ثروت ملی وظیفه همگانی است
 
جلسه کمیته سوخت شهرستان مهرستان با حضور رئیس شرکت نفت شهرستان سراوان، معاون فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان مهرستان صبح امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از با مهرستان، معاون فرماندار شهرستان مهرستان در این جلسه با بیان اینکه حفظ و نگهداری سوخت بعنوان یک ثروت ملی وظیفه همه مسئولین و مردم است گفت: تمامی دستگاه های مجری تامین و توزیع سرمایه ملی باید نظارت جامع و کامل تری بر نحوه توزیع، مصرف، نگهداری و سوخت رسانی داشته باشند.
خلیلی افزود: ضروری است دستگاه های اجرایی شهرستان که از وجود پیمانکاران برای اجرای پروژه های خود بهره می برند نظارت محسوس و نا محسوس بر عملکرد این پیمانکاران در بخش مصرف سوخت داشته باشند.
وی با تاکید بر اتخاذ تمهیدات مناسب جهت صرفه جویی در مصرف سوخت اظهار داشت: در وهله اول، ادارات و سازمان‌های دولتی اصلاح الگوی مصرف انرژی را باید شروع کرده تا مردم نیز به این کار ترغیب و در این مورد الگوپذیری کنند.
معاون فرماندار مهرستان با تاکید بر اینکه سوخت‌رسانی به روستاها به‌ ویژه روستاهای دوردست و با جاده‌های صعب‌العبور باید با برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام شود، تصریح کرد: باید سعی شود در زمینه تامین و توزیع سیلندر گاز و سوخت روستاهای شهرستان پیش از فصل سرما اقدامات اساسی صورت گیرد تا روستائیان در تامین سوخت خود با مشکلی مواجه نشوند.
وی از ادارات ذیربط خواست: در خصوص تامین سوخت مینی بوس ها، ادوات کشاورزی و سایر دستگاه های کشاورزی و صنعتی و همچنین توزیع سوخت خانوارهای شهری و روستایی هماهنگی و همکاری لازم را با هم داشته باشند.
وی اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص و جایگاه استراتژیک شهرستان مرزی مهرستان مسئولین ذیربط باید توجه ویژه در نظارت و توزیع سوخت در پمپ بنزین شهر مهرستان داشته باشند.
خلیلی در پایان خاطرنشان کرد: متولیان بخش انرژی و سوخت وظیفه خطیری در خدمت‌رسانی به مردم دارند بنابراین باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و خدمت‌رسانی بیشتر در این عرصه به کار گیرند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۷۹۰۴
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال