پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۷
کارگاه یک روزه مسایل زنان و خانواده در نیکشهر برگزار شد
 
به همت بسیج دانشجویی نیکشهر کارگاه یک روزه مسایل زنان و خانواده در دانشگاه پیام نور مرکز نیکشهر برگزار گردید.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از نیک نما، در این کارگاه یک روزه که با شرکت ۵۰ نفر از دانشجویان دختر برگزار شد، مسائل زنان و خانواده با هدف بینش افزایی دانشجویان دختر در حوزه مسائل زنان و خانواده، پاسخ به سؤالات و شبهات دانشجویان و آشنایی با جریانات و مبانی انحرافی موجود در بحث عفاف و حجاب، بررسی شد.
خبرنگار ما عنوان کرد:در این کارگاه خواهر حبیبه رئیسی به عنوان کارشناس و سخنران حضور داشت به موضوعات مختلف مربوط به زنان و خانواده بویژه موضوعاتی چون ازدواج و معیارهای اتخاب همسر، اهمیت خانواده، حیا و عفاف دختران و زنان، آسیبهای شبکه های اجتماعی و مشکلات خوابگاه خواهران پرداخت و سایر دانشجویان شرکت کننده در کارگاه، حول موضوعات مذکور بحث و هم اندیشی کردند.
وی با اشاره به نقش بی بدیل و تأثیرگذار زنان و مادران در تربیت فرزندان افزود: زنان به عنوان مهره اصلی در تحکیم بنیان خانواده، نقش مؤثر و بسزایی را در آماده سازی فرزندان برای حضور در جامعه ایفا می کنند.
رئیسی خاطر نشان کرد: به نظر می رسد که مادر به عنوان یک فرد تاثیرگذار اصلی در زمینه‌های تربیتی است و آن به این علت است که خیلی از کارها،‌ اعمال و یا رفتارهایی را که کودک انجام می‌دهد و یاد می‌گیرد از روی کارهای مادر الگوبرداری شده است.
این استاد دانشگاه با اشاره به راه های تقویت عواطف در خانواده، مهرورزی و ابراز محبت به همسر و فرزندان را مهمترین وظیفه اصلی مادران در خانواده دانست.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۰۷۵


ارسال