شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ,22 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۲
روحانیون و طلاب نیکشهر اعدام شیخ نمر را محکوم کردند
 
فرمانده حوزه طلاب و روحانیون ناحیه نیکشهر در خصوص اعدام شیخ نمر گفت:اعدام این مجاهد وارسته از جانب دولت عربستان که با هدف برهم زدن وحدت جهان اسلام صورت پذیرفت، برای امت اسلامی بسیار دردآور و حزن انگیز است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از نیک نما،حجت الاسلام جواد شاه ولی بر افزود:ما طلاب و روحانیون نیکشهر با محکوم کردن این جنایت از آحاد امت اسلامی خواستار وحدت و همدلی و مبارزه با جریان نفاق و تکفیر که ریشه ی همه اینها در خاندان آل سعود است به پا خیزند.
وی عنوان کرد:رژیم آل سعود از بدو تولد با غارت و کشتار مسلمانان توسط استعمارگران در سرزمین مقدس اسلامی حجاز گماشته شد و با وحشی گری تمام جنایات متعددی در سرزمینهای اسلامی و تخریب آثار تاریخی و دینی مسلمانان بوجود آورد.
مسئول حوزه طلاب و روحانیون ناحیه نیکشهر خاطر نشان کرد:جنایات این رژیم غاصب به اوج خود رسیده از کشتار ملت مظلوم یمن گرفته تا به شهادت رساندن حجاج در چند مرحله که اوج فاجعه در منا بود .
وی ادامه داد:مدعیان حقوق بشر و آزادی بیان و دموکراسی الان کجا هستند.اگر کسی خواب رفته باشد می شود بیدارش کرد ولی اگر کسی خودش را به خواب بزند محال است که بیدار شود .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۰۶۴۷


ارسال