پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ,27 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیب و سوران با حضور جمعی از مسئولان استانی، فرماندار و جمعی از مسئولان شورای اداری شهرستان سیب و سوران در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سیب و سوران برگزار شد.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان در این مراسم با صدور حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان  عبدالسلام دهواری به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سیب و سوران منصوب و از تلاش‌های محمدرضا خاکی زهی رئیس اسبق این اداره تشکر و قدردانی شد.
در این مراسم فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از محمدرضا خاکی زهی رییس اسبق این اداره گفت: ایشان در مدت مدیریت خود با مشارکت و تعاملی که با مسئولین و ورزشکاران شهرستان داشتند توانستند کارنامه خوبی از خود به جای بگذارند.
عبدالصمد عیسی زاده افزود: حمایت خاکی زهی از ورزشکاران همیشه باعث دلگرم شدن و حرکت رو به جلوی هیئت های ورزشی در این شهرستان بود.
وی در خصوص عبدالسلام دهواری رییس جدید اداره ورزش و جوانان سیب و سوران گفت: امید است ریاست جدید اداره ورزش و جوانان در دوره‌ای که تصدی این اداره رادارند منشأ خدماتی به امور ورزش و جوانان باشد.
وی افزود: ورزش شهرستان ها نیازمند توجه جدی تر مسئولان محلی می باشد که امیدواریم رئیس  جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سیب و سوران  با تعامل و همکاری سازنده نقش موثزی در پیشرفت ورزش این شهرستان داشته باشد.
در این مراسم محمد رضا خاکی زهی رئیس اسبق اداره ورزش و جونان شهرستان سیب و سوران نیز خلاصه ای از عملکرد این اداره در مدت زمان مدیریت خود را برای حاضرین بیان نمود.
در پایان این مراسم حکم رئیس اداره ورزش و جوانان سیب و سوران به عبدالسلام دهواری اعطاء و از زحمات چندین ساله محمدرضا خاکی زهی با اهداء هدایایی تشکر و قدردانی شد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۷۱۷
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال