چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
مراسم انس و مودت بسیجیان مهرستانی برگزار شد+ تصاویر
 
محفل انس با قرآن کریم ، ضیافت افطاری و نشست مودت فرماندهان پایگاههای مقاومت سپاه ناحیه مهرستان با حضور فرماندهان پایگاههای مقاومت، اعضای شورای اداری، روحانیون، معتمدین، بسیجیان و خانواده های بسیجیان در محل مدرسه شهید میر حسینی شهر مهرستان برگزار شد.
به گزارش عصر هامون به نقل از  با مهرستان، همزمان با سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) محفل انس با قرآن کریم ،ضیافت افطاری و نشست مودت فرماندهان پایگاههای مقاومت سپاه ناحیه مهرستان با حضور فرماندهان پایگاههای مقاومت، اعضای شورای اداری، روحانیون، معتمدین، بسیجیان و خانواده های بسیجیان در محل مدرسه شهید میر حسینی شهر مهرستان برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان مهرستان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از خانواده بسیجیان گفت: حضور خانواده‌ها در کنار بسیجیان، ضمن اثربخشی در روحیه بسیجیان، باعث رشد و تعالی فکری آنان نیز می‌شود.
سرهنگ پاسدار محمد قورزایی از خانواده بعنوان پشتیبان معنوی یاد کرد و افزود: این طرح با هدف ایجاد انس و الفت بین فرماندهان بسیج و خانواده های آنان به عنوان پشتیبان معنوی آنان در انجام مأموریت های بسیج برگزار شده است.
وی با اشاره به تاثیر خانواده در تربیت افراد جامعه گفت: هر اندازه فضای خانواده با ارکان اسلامی منطبق باشد افراد آن خانواده در اجتماع موفق تر خواهند بود.
وی خاطرنشان کرد: اگر در خانواده روش های تربیتی بر مبنای آموزه های دینی نهادینه شده باشد به تبع جامعه فردا که متشکل از افراد همین خانواده هاست جامعه سالمی خواهد بود.
وی در ادامه به نقش موثر بسیج شهرستان در ایجاد وحدت و همدلی بین شیع و سنی اشاره و تصریح کرد: اعتماد و امنیتی را که مردم در بسیج احساس می کنند در کمتر جایی می توانند ببینند پس قطعا برنامه های فرهنگی بسیج تاثیر بسزایی در ایجاد این اعتماد و امنیت داشته است.
 
۱
 
۲
 
۴
۹
۵
 
۶
 
۷
۸
انتهای پیام/9507
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۸۲۱


ارسال